Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
6-4
Gotowy
Kaleb Howard
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 01:44
Jiovanni Stanculet De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
5-11
Gotowy
Eli Gloeckner
One Love Grappling Arts
Jacob Pilkington Chute Boxe Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
3-8
Gotowy
Michael Cooley
Ares Peoria
Collin Brasfield Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
8-13
Gotowy
Elias Rodriguez
Sahuarita BJJ
Layne Randall Ethos Martial Arts AZ Wygrana na punkty - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-10
Gotowy
Santiago Portillo
The Eyrie BJJ
Callan Urquides 12stjiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
9-15
Gotowy
Carson Pierce
North Side BJJ AZ
Tristan Reynolds Gracie Arizona Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-11
Gotowy
Jase Schiller
Mountain Tribe BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Gavin Spann Maracaba BJJ
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
2-14
Gotowy
Rori Hill
Patriot Martial Arts Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Isabella Renteria The Eyrie BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / over 95.5 lbs
(Saturday)
12-10
Gotowy
Marty Hoyt
Daimyo BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Leonardo GRANILLO The Eyrie BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-13
Gotowy
Aurelius Howard
Carlos Farias BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Weston Bridges Maracaba BJJ
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 102.5 lbs
(Saturday)
3-13
Gotowy
Abby Cook
Maracaba BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kai-la Dawson Ares/Nava BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-11
Gotowy
Julia Ladd
Maracaba BJJ
Emily Galindo Mayko & Karen BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-10
Gotowy
Zyllah Workman
De Boa Jiu Jitsu Academy B
Wygrana na punkty - 03:00
Hillary Magness De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
6-9
Gotowy
Memphis Proctor
Gillette Jiu-Jitsu
Luke Segura Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-11
Gotowy
Stella Fry
Fluid Martial Arts
Sophia Aguilar Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-12
Gotowy
Hadley Rewerts
Mountain Tribe BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Karen Sachtleben Chute Boxe Academy
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 125.5 lbs
(Saturday)
9-16
Gotowy
Trenton Nielson
Daimyo BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Nolan Howard Gillette Jiu-Jitsu
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
12-13
Gotowy
Oliver Twine
Ares BJJ Goodyear
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Zane Thompson Carlos Farias BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
5-9
Gotowy
Caio Carpenter
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Hudson Shadle GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 63.5 lbs
(Saturday)
1-14
Gotowy
Mercy Booth
Mountain Tribe BJJ
Madisen Lorefice North Side BJJ AZ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-8
Gotowy
Jordan Diola
Pallaton BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Aayden Redshirt One Love Grappling Arts
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-14
Gotowy
Jase Schiller
Mountain Tribe BJJ
Aiden Rios Rogue Wave BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
6-11
Gotowy
Alexander Saenz
Double Five Arizona
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Miles Hillis Soul Fighters Headquarters
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
2-10
Gotowy
Kain Maldonado
12stjiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Noah Martinez 12stjiujitsu
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
10-16
Gotowy
Sophia Westcott
Revive Jiu-Jitsu
Briseis Jackson Gracie Barra Arcadia Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-6
Gotowy
Justin Stricker
Carlson Gracie Gilbert
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Ethan Summers Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
3-14
Gotowy
Gianna May
Mountain Tribe BJJ
Shelby Ashton ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Wygrana na punkty - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
8-12
Gotowy
Hayden Martinez
Revive Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Luke Foote Ares/Nava BJJ
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
1-15
Gotowy
Cassandra Segura
Ultimate Kombat Fitness
Xitlali Verduzco The Eyrie BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 117.0 lbs
(Saturday)
12-15
Gotowy
Timothy Crockett
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 00:01
Anthony Neder Sentosa Martial Arts
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 96.0 lbs
(Saturday)
5-15
Gotowy
Penelope Decker
North Side BJJ AZ
Wygrana na punkty - 03:00
Abigail Davis Carlos Farias BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-12
Gotowy
Brooklyn Bulgari
One Love Grappling Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Stella Fry Fluid Martial Arts