Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / Grey / under 63.5 lbs
(Saturday)
6-26
Gotowy
Carson Madsen
Gillette Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Malachi Isaacson Chute Boxe Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
12-24
Gotowy
Armani Petty
Gracie Barra Avondale
Trenton Youngs Undisputed South (Green Valley/Sahuarita) Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 63.0 lbs
(Saturday)
9-23
Gotowy
Finn Miller
Maracaba BJJ
JR Nichols Ares BJJ Goodyear Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / Grey / under 42.5 lbs
(Saturday)
5-24
Gotowy
Jameson MECHTEL
Inverse Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Ezra Carmona Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / Grey / under 64.5 lbs
(Saturday)
8-24
Gotowy
Braxton Stokes
Gracie Barra Buckeye
Micah Mogush Gracie Barra Chandler Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / Grey / over 109.0
(Saturday)
4-26
Gotowy
Grace Baker
Fluid Martial Arts
Giselle Moore Gracie Arizona Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / over 153.0 lbs
(Saturday)
6-22
Gotowy
Joshua Streeper
12stjiujitsu
Estevan Dominguez The Eyrie BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / Grey / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-26
Gotowy
Maxwell Martin
Gracie Barra North Phoenix
Wygrana na punkty - 03:00
Christopher McConnell De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 56.5 lbs
(Saturday)
1-23
Gotowy
Cristiano Mendez
Double Five Arizona
Wygrana na punkty - 03:00
Carson Brown Patriot Martial Arts Academy
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 56.5 lbs
(Saturday)
10-25
Gotowy
Chloe Rochford
Carlos Farias BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Malene Lohman BlueStarr Grappling
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 63.0 lbs
(Saturday)
11-22
Gotowy
Avery Braswell
Pallaton BJJ
Brooklynn-Marie Lott North Side BJJ AZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
12-25
Gotowy
Alika Meyers
Rogue Wave BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Liam Gillette Gillette Jiu-Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 76.0 lbs
(Saturday)
9-21
Gotowy
Benicio Vallejos
Double Five Arizona
Wygrana na punkty - 03:00
Nikolas Clark The Eyrie BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / Grey / under 58.0 lbs
(Saturday)
2-22
Gotowy
Aero Schumacher
Mountain Tribe BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Leo Klastow Ares BJJ Goodyear
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
12-23
Gotowy
Leticia Pacheco
Sahuarita BJJ
Kendyll Schutte Refuge BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 63.0 lbs
(Saturday)
11-24
Gotowy
Eva Ashline
Soul Fighters Headquarters
Wygrana na punkty - 03:00
Meesha Rodriguez Gracie Barra Avondale
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / Grey / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-27
Gotowy
Jayden Rodriguez
Gracie Barra Avondale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Tommy Hirasa Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / Grey / under 64.5 lbs
(Saturday)
8-25
Gotowy
Zander Smith
Gracie Barra Avondale
Wygrana na punkty - 03:00
Micah Mogush Gracie Barra Chandler
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / Grey / under 58.0 lbs
(Saturday)
2-23
Gotowy
Leo Butkiewicz
Kiko France BJJ
Wyatt Clark Patriot Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / Grey / under 58.0 lbs
(Saturday)
6-23
Gotowy
Marlee Fohr
Full Charge Brazilian Jiu-Jitsu
Makenzie Nieves Gracie Barra Chandler Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / Grey / under 42.5 lbs
(Saturday)
5-25
Gotowy
Jameson MECHTEL
Inverse Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Ezra Carmona Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
12-26
Gotowy
Romeo El Tiburón Romero
The Eyrie BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Kingston Benington Soul Fighters Headquarters
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 56.5 lbs
(Saturday)
1-24
Gotowy
Othniel Isaacson
Chute Boxe Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Paxton Spradlin Carlos Farias BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 63.0 lbs
(Saturday)
11-23
Gotowy
Brooklynn-Marie Lott
North Side BJJ AZ
Emma Schear Gracie Barra Ocotillo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-23
Gotowy
William Corrigan
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Hank Martiny Daimyo BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / Grey / under 51.5 lbs
(Saturday)
3-22
Gotowy
Jet Harrison
Inverse Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Connor Carapetian Gracie Barra North Phoenix
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / Grey / under 58.0 lbs
(Saturday)
2-24
Gotowy
Aero Schumacher
Mountain Tribe BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Caleb Platero Gracie Barra Chandler
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / Grey / under 63.5 lbs
(Saturday)
6-28
Gotowy
Chase Heath
Refuge BJJ
Westin Betzold Ares Peoria Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / Grey / under 96.0 lbs
(Saturday)
9-25
Gotowy
Javan Barraclough
Chute Boxe Academy
Micah Academia ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
12-27
Gotowy
Trenton Youngs
Undisputed South (Green Valley/Sahuarita)
Alika Meyers Rogue Wave BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / Grey / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-28
Gotowy
Gavin Fry
Fluid Martial Arts
Titus Hodges Soul Fighters Headquarters Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 56.5 lbs
(Saturday)
10-26
Gotowy
McKayla Parker
Patriot Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Malene Lohman BlueStarr Grappling