Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
6-1
Gotowy
Kaleb Howard
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Keatin Rhodes Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
4-3
Gotowy
Vivienne Nathan
North Side BJJ AZ
Aaryiah Rosales Rogue Wave BJJ Wygrana na punkty - 00:41
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
2-6
Gotowy
Ezra Vazquez
Gracie Barra Avondale
Wygrana na punkty - 03:00
Beau Baldacci Refuge BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
8-11
Gotowy
Aibrim Tod
GD Jiu-Jitsu Academy
Luke Foote Ares/Nava BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
3-9
Gotowy
Elisah Rivas
Gracie Barra Avondale
Wygrana na punkty - 03:00
Phoenix Camacho Revive Jiu-Jitsu
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
1-8
Gotowy
Kalianna Dimas
Inverse Jiu Jitsu
Luna Ritzler Mayko & Karen BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 75.5 lbs
(Saturday)
9-12
Gotowy
Liam Interiano
Mayko & Karen BJJ
Spencer Feltmann Fluid Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
6-7
Gotowy
Memphis Proctor
Gillette Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Tallin Whetten GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
2-7
Gotowy
Jameson Nowakowski
Gillette Jiu-Jitsu
Noah Martinez 12stjiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
12-5
Gotowy
Campbell Chelle
Strong Heart Academy
Dixie Lee Berni Carlos Farias BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
2-8
Gotowy
Barrett Ferger
Refuge BJJ
Kain Maldonado 12stjiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
5-6
Gotowy
Caio Carpenter
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Haddon Schiller Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
3-6
Gotowy
Michael Cooley
Ares Peoria
Wygrana na punkty - 03:00
Adonis Garfio Carlos Farias BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
6-2
Gotowy
Kaleb Howard
Maracaba BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Ryder Vega Gracie Barra Buckeye
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-9
Gotowy
Aurelius Howard
Carlos Farias BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Finn Jones Maracaba BJJ
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
9-11
Gotowy
Ashlynn Hewett
Ares Peoria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Ashley Wiglesworth North Side BJJ AZ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
12-8
Gotowy
Liam Knepp
Inverse Jiu Jitsu
Garrett Sutherland Refuge BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / over 84.0 lbs
(Saturday)
4-6
Gotowy
Evan Seeley
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Zayd Wada North Side BJJ AZ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 75.5 lbs
(Saturday)
9-13
Gotowy
Liam Interiano
Mayko & Karen BJJ
Spencer Feltmann Fluid Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-6
Gotowy
Kingston Evans
Mountain Tribe BJJ
Jordan Diola Pallaton BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
5-7
Gotowy
Hudson Shadle
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Jacob PinaRodriguez The Eyrie BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-10
Gotowy
Zoey Powell
Gracie Barra Ahwatukee
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Emily Galindo Mayko & Karen BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / over 95.5 lbs
(Saturday)
12-9
Gotowy
Wesley Kriz
12stjiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Leonardo GRANILLO The Eyrie BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-10
Gotowy
William Molina
Rogue Wave BJJ
Weston Bridges Maracaba BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
2-9
Gotowy
Ezra Vazquez
Gracie Barra Avondale
Noah Martinez 12stjiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
8-10
Gotowy
Michael Rodriguez
Carlson Gracie Yuma
Hayden Martinez Revive Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
5-8
Gotowy
Enzo Carpenter
Maracaba BJJ
Maximus Howard Carlos Farias BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 102.5 lbs
(Saturday)
3-12
Gotowy
Abby Cook
Maracaba BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Kai-la Dawson Ares/Nava BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
1-9
Gotowy
Eden Booth
Mountain Tribe BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Luna Ritzler Mayko & Karen BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-9
Gotowy
Kenley Workman
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Brookelynn Mitchell Ethos Martial Arts AZ
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
12-12
Gotowy
Adam Arollo
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Zane Thompson Carlos Farias BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-12
Gotowy
Aiden Rios
Rogue Wave BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Gunner Muñiz Maracaba BJJ B