Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
1-5
Gotowy
Hailey Vazquez
Gracie Barra Avondale
Sienna Holguín GD Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-7
Gotowy
Tajsah Tabarez
Carlson Gracie Yuma
Kenley Workman De Boa Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
2-4
Gotowy
Nixon Bregger
Revive Jiu-Jitsu
Barrett Ferger Refuge BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
8-3
Gotowy
Luca Yonan
Gracie Barra Peoria
Torben Flett Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
2-5
Gotowy
Jacob Johnson
Gillette Jiu-Jitsu
Kain Maldonado 12stjiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-6
Gotowy
Connor Wellman
Fluid Martial Arts
Aurelius Howard Carlos Farias BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
3-2
Gotowy
Alexander Waters
Chute Boxe Academy
Ari DeSantis Inverse Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
12-6
Gotowy
Jax Barberena
Soul Fighters Headquarters
Liam Knepp Inverse Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
5-1
Gotowy
Enzo Carpenter
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Silas Lauber North Side BJJ AZ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
9-7
Gotowy
Felix Twine
Ares BJJ Goodyear
Major Codding Proving Ground MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
6-8
Gotowy
Elijah Pilkington
Chute Boxe Academy
Landon Goldthorpe Sentosa Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-4
Gotowy
Isaiah Tree
Gracie Barra Buckeye
C.lo Richey Revive Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / over 84.0 lbs
(Saturday)
4-5
Gotowy
Zayd Wada
North Side BJJ AZ
Wygrana na punkty - 02:20
Andrew Valdez Ares/Nava BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 63.5 lbs
(Saturday)
9-5
Gotowy
Johnny Mack Vance
Carlson Gracie Gilbert
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Malakai Leavitt Mountain Tribe BJJ
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
11-3
Gotowy
Zsuzsanna Segura
Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Adelyna Lopez Soul Fighters Headquarters
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
1-6
Gotowy
Skyla Osburn
Kalianna Dimas Inverse Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-7
Gotowy
William Molina
Rogue Wave BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Abram Damico De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
12-3
Gotowy
Campbell Chelle
Strong Heart Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Olivia Emery Patriot Martial Arts Academy
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
9-9
Gotowy
Maci Richey
Revive Jiu-Jitsu
Ashlynn Hewett Ares Peoria Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
3-3
Gotowy
Ian Maldonado
12stjiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Ari DeSantis Inverse Jiu Jitsu
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / White / under 49.0 lbs
(Saturday)
1-3
Gotowy
Enzo Gomes
Carlos Farias BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Remy Nghiem Daimyo BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
5-5
Gotowy
Maximus Howard
Carlos Farias BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Orion Evans Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
10-5
Gotowy
Jude Richards
Carlson Gracie Gilbert
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Darby Ashton ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
9-8
Gotowy
Jamason Stricker
Carlson Gracie Gilbert
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Major Codding Proving Ground MMA
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-7
Gotowy
Jack Sandberg
Revive Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Julian Torres-Morin Sentosa Martial Arts
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
3-7
Gotowy
Collin Brasfield
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Mason Zipf Carlos Farias BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
1-7
Gotowy
Eden Booth
Mountain Tribe BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Sienna Holguín GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-7
Gotowy
C.lo Richey
Revive Jiu-Jitsu
Dalton Gilitiuk Gillette Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-8
Gotowy
Gracie Gomes
Carlos Farias BJJ
Zyllah Workman De Boa Jiu Jitsu Academy B Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
12-7
Gotowy
Andrew Redshirt
One Love Grappling Arts
Garrett Sutherland Refuge BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
9-10
Gotowy
Ava Foran
Carlos Farias BJJ
Ashley Wiglesworth North Side BJJ AZ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-8
Gotowy
Santiago Portillo
The Eyrie BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Eli Rios Full Charge Brazilian Jiu-Jitsu