Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-3
Закінчено
Cyrus Hill
One Love Grappling Arts
Daniel Ponce ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-5
Закінчено
Annabelle Chase
Rogue Wave BJJ
Won by points - 03:00
Aubree Freiwald Ares Peoria
Kids Girls / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / White / under 55.5 lbs
(Saturday)
1-3
Закінчено
Lilyana Gonzalez
De Boa Jiu Jitsu Academy
Madeline Hodges Soul Fighters Headquarters Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-4
Закінчено
Nikola Pincus
Lopez Jiu-Jitsu
Hudson Hepper Alliance Scottsdale Won by Submission - 00:51
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
9-3
Закінчено
Dixie Lee Berni
Carlos Farias BJJ
Emmalyn Nguyen Ares BJJ Goodyear Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
3-5
Закінчено
Grey Gaspar
Rogue Wave BJJ
Won by points - 03:00
Sienna Holguín GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-6
Закінчено
Azriah Najar
Sahuarita BJJ
Won by points - 03:00
Lincoln Jurek Refuge BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
2-5
Закінчено
Aubrey Parker
Double Five Arizona
Won by Submission - 02:03
Era Torres Sahuarita BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
7-5
Закінчено
James Guerra
Refuge BJJ
Won by Submission - 01:50
Henry Griffin Ares Peoria
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-5
Закінчено
Noah Reyes
Sahuarita BJJ
Cash Williams Rogue Wave BJJ Won by Submission - 01:39
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
9-5
Закінчено
Kennedy Gray
Alliance Scottsdale
Won by Submission - 01:54
Piper Prieto Exodus Jiu Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-3
Закінчено
Felix Twine
Ares BJJ Goodyear
C.lo Richey Revive Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:43
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
5-6
Закінчено
Barrett Hill
Patriot Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Jax Barberena Soul Fighters Headquarters
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
3-6
Закінчено
Kalianna Dimas
Alliance Jiu Jitsu Vail
Harley Quinn Richey Revive Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-7
Закінчено
Ares Gizas
Ares BJJ Goodyear
Jack Sandberg Revive Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
7-4
Закінчено
Joshua Callirgos
Carlos Farias BJJ
Won by Submission - 01:04
Boston Chang Kiko France BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
8-7
Закінчено
Luke Foote
Ares/Nava BJJ
WensesLao Vences The Eyrie BJJ Won by Submission - 01:36
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
9-8
Закінчено
Sophia Aguilar
Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Alyanna Catolico Double Five Arizona
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-6
Закінчено
Jase Schiller
Mountain Tribe BJJ
Darby Ashton ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Won by Disqualification (disqualification) - 02:02
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-7
Закінчено
Alexander Foote
Ares/Nava BJJ
Camden Dummar Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Won by points - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / White / under 42.5 lbs
(Saturday)
2-3
Закінчено
Conway Lynch
Siege MMA
Won by points - 03:00
Matteo Pagnussat Maracaba BJJ
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-6
Закінчено
Rori Hill
Patriot Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Annabelle Chase Rogue Wave BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
7-6
Закінчено
Haddon Schiller
Mountain Tribe BJJ
Won by points - 03:00
Kage Hysong 12stjiujitsu
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / White / under 49.0 lbs
(Saturday)
3-4
Закінчено
Azai Vazquez
Gillette Jiu-Jitsu
Issa Al-Matti Siege MMA Won by Submission - 02:07
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-6
Закінчено
Samuel Johnson
Ares Peoria
Won by points - 03:00
Steven Segura Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-8
Закінчено
Brooklynn Major
Solid Ground Brazilian Jiu Jitsu
Leigha Davis Undisputed South (Green Valley/Sahuarita) Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
2-6
Закінчено
Zoe Griffin
Ares Peoria
Aubrey Parker Double Five Arizona Won by Submission - 02:27
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-7
Закінчено
Orin Spahle
Alliance Scottsdale
Weston Bridges Maracaba BJJ Won by points - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
9-6
Закінчено
Regina Geiler
One Ten Jiu Jitsu
Kennedy Gray Alliance Scottsdale Won by Submission - 01:17
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
3-8
Закінчено
Josiah Schafer
Mountain Tribe BJJ
Ian Yaw Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:30
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
7-8
Закінчено
Joshua Callirgos
Carlos Farias BJJ
Won by Submission - 00:24
James Guerra Refuge BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-8
Закінчено
Mateo Esquer
Siege MMA
Won by points - 03:00
James Corcoran Gracie Barra Peoria