Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-8
Završeno
Mariana Ribeiro
Maracaba BJJ
Bella Meza DeBrazil Jiu-Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 01:16
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
2-11
Završeno
Phoenix Camacho
Revive Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Ava DeLay Strong Heart Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
4-13
Završeno
Leo Peck
Double Five Arizona
Peter Britts Lotus Club Goodyear Pobedio Završnicom - 01:52
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-13
Završeno
Haydon Tacho
Kiko France BJJ
AKili Kane Gracie Arizona Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-12
Završeno
Clayton Perras
Inverse Jiu Jitsu
Titus Quezada Mountain Tribe BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
3-12
Završeno
Scarlette Agee
Refuge BJJ
Pobedio Završnicom - 02:20
Madisen Lorefice North Side BJJ AZ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-14
Završeno
Austin Foster
Carlos Farias BJJ
Jeremiah Spurling Ares/Nava BJJ Pobedio Završnicom - 02:44
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
3-14
Završeno
Hadley Rewerts
Mountain Tribe BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Precious Pena Gracie Barra Avondale
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-15
Završeno
Elliot Hockersmith
Strong Heart Academy
Dominic Rivera DeBrazil Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
2-12
Završeno
Deavion Jessie
Lotus Club Fight & Fitness
Mia Crepeau Ares Peoria Pobedio Završnicom - 01:03
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-10
Završeno
Henry Best
Sahuarita BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Aero Schumacher Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-15
Završeno
Jonathan Reyes
Gracie Arizona
Dalton Gilitiuk Gillette Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 00:33
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-9
Završeno
Zoe Bauman
Lotus Club Fight & Fitness
Bella Meza DeBrazil Jiu-Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 00:51
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-16
Završeno
Jose Pino
GD Jiu-Jitsu Academy
Jackson Sanders Lotus Club Fight & Fitness Pobedio Završnicom - 01:30
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-13
Završeno
Weston Bridges
Maracaba BJJ
Pobedio Završnicom - 01:05
Lucious Bailey One Love Grappling Arts
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-14
Završeno
Anaiyah Bilbo
Ares BJJ Goodyear
Pobeda po poenima - 03:00
Ellison Luvisi De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-16
Završeno
AKili Kane
Gracie Arizona
Jeremiah Spurling Ares/Nava BJJ Pobedio Završnicom - 01:04
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
3-13
Završeno
Kendyll Schutte
Refuge BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Scarlette Agee Refuge BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-14
Završeno
Bradley Gruner
Carlos Farias BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Orin Spahle Alliance Scottsdale
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
4-14
Završeno
Nate Mauldin
Ares Peoria
Peter Britts Lotus Club Goodyear Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-18
Završeno
Joseph Kuschert
Ares BJJ Goodyear
Pobeda po poenima - 03:00
Cash Powell Maracaba BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 95.5 lbs
(Saturday)
2-17
Završeno
Jacob Cohen
Alliance Scottsdale
Rey Van Dorn Strong Heart Academy Pobedio Završnicom - 01:23
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
3-15
Završeno
Zoey Kennedy
Lotus Club Fight & Fitness
Kenley Workman De Boa Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
2-13
Završeno
Phoenix Camacho
Revive Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Mia Crepeau Ares Peoria
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-15
Završeno
Karson Poss
Refuge BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Titus Quezada Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-20
Završeno
Colton Shepard
Lotus Club Fight & Fitness
Eli Montgomery Kiko France BJJ Pobedio Završnicom - 00:59
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-17
Završeno
Dominic Rivera
DeBrazil Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Jackson Sanders Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-17
Završeno
Dalton Gilitiuk
Gillette Jiu-Jitsu
Jeremiah Spurling Ares/Nava BJJ Pobedio Završnicom - 00:57
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
3-16
Završeno
Mattison Maxwell
Mountain Tribe BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Zyllah Workman De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-19
Završeno
Joseph Kuschert
Ares BJJ Goodyear
Christopher Dry Proving Ground MMA Pobeda po poenima - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-15
Završeno
Ava Kapitan
Gracie Arizona
Pobeda po poenima - 03:00
Ellison Luvisi De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-16
Završeno
Weston Bridges
Maracaba BJJ
Bradley Gruner Carlos Farias BJJ Pobedio Završnicom - 02:48