Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2016 - 2017) / White / under 55.5 lbs
(Saturday)
2-7
Završeno
Wyatt Jones
Michael Westbrook BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Leo Butkiewicz Kiko France BJJ
Kids Girls / Kindergarten 1 (Born 2016 - 2017) / White / under 42.5 lbs
(Saturday)
5-5
Završeno
Kailani Timney
Ares BJJ Goodyear
Pobedio Završnicom - 00:21
Scarlett Pickles Lotus Club Fight & Fitness
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
1-2
Završeno
Samantha Mickelson
Ares BJJ Goodyear
Pobeda po poenima - 03:00
JoAnn Kang Kiko France BJJ
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-6
Završeno
Zoe Bauman
Lotus Club Fight & Fitness
Pobeda po poenima - 03:00
Clover Hermance Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
4-6
Završeno
Ayden Zamarripa
Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:38
Carlo Solis RedHawk Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
5-7
Završeno
Alika Meyers
Rogue Wave BJJ
Pobedio Završnicom - 02:48
Gavin Spann Maracaba BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
4-7
Završeno
David Calvert
Soul Fighters Headquarters
James Derose Double Five Arizona Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2016 - 2017) / White / under 49.0 lbs
(Saturday)
2-3
Završeno
Christian Yslas
Sahuarita BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Elijah Edwards Maracaba BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-5
Završeno
Kason Cruz
Lotus Club Fight & Fitness
Henry Best Sahuarita BJJ Pobedio Završnicom - 01:10
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-9
Završeno
Max Amoroso
Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Julian Nickle Soul Fighters Headquarters Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-6
Završeno
Reuben Veloz
Lotus Club Goodyear
Axel Yslas Sahuarita BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
3-5
Završeno
Connor Abbe
Lucero Jiu-Jitsu Academy
Othniel Isaacson Chute Boxe Academy Pobedio Završnicom - 01:06
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
4-8
Završeno
Mason Richards
Carlos Farias BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Ayden Zamarripa Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
2-6
Završeno
Stella White
Carlson Gracie Gilbert
Pobedio Završnicom - 02:46
Faith Basurto De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
5-8
Završeno
Kylan Harvey
Gracie Arizona
Alika Meyers Rogue Wave BJJ Pobedio Završnicom - 00:58
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-7
Završeno
Aero Schumacher
Mountain Tribe BJJ
Pobedio Završnicom - 00:41
Justus Baber Inverse Jiu Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
4-10
Završeno
Matthew Laur
De Boa Jiu Jitsu Academy
Gavin Brown Carlos Farias BJJ Pobedio Završnicom - 02:09
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
3-10
Završeno
Kendyll Schutte
Refuge BJJ
Pobedio Završnicom - 00:37
Adrianna Caldwell Alliance Scottsdale
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2016 - 2017) / White / under 55.5 lbs
(Saturday)
2-8
Završeno
Wyatt Jones
Michael Westbrook BJJ
Leo Butkiewicz Kiko France BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-8
Završeno
Maximus Howard
Carlos Farias BJJ
Henry Best Sahuarita BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-7
Završeno
Mariana Ribeiro
Maracaba BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Gracelyn Nickle Soul Fighters Headquarters
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
4-11
Završeno
Andres Pagnussat
Maracaba BJJ
Leo Peck Double Five Arizona Pobedio Završnicom - 01:17
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
2-10
Završeno
Mollie Kennedy
Lotus Club Fight & Fitness
Phoenix Camacho Revive Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-11
Završeno
Julian Nickle
Soul Fighters Headquarters
Jonathan Reyes Gracie Arizona Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-9
Završeno
Axel Yslas
Sahuarita BJJ
Aero Schumacher Mountain Tribe BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
4-9
Završeno
James Derose
Double Five Arizona
Mason Richards Carlos Farias BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
3-11
Završeno
Kendyll Schutte
Refuge BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Abigail Gonzalez Ares BJJ Goodyear
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-10
Završeno
Haydon Tacho
Kiko France BJJ
Pobedio Završnicom - 00:20
Stephen McCormick II Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2016 - 2017) / White / under 55.5 lbs
(Saturday)
2-9
Završeno
Wyatt Jones
Michael Westbrook BJJ
Leo Butkiewicz Kiko France BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
4-12
Završeno
Gavin Brown
Carlos Farias BJJ
Nate Mauldin Ares Peoria Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-12
Završeno
Kellan Hurley
Lopez Jiu-Jitsu
Dalton Gilitiuk Gillette Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-11
Završeno
Bruce Romero
10th Planet Tucson
Karson Poss Refuge BJJ Pobeda po poenima - 03:00