Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / Grey / under 82.5 lbs
(Saturday)
4-46
Završeno
Titus Hodges
Soul Fighters Headquarters
Pobedio Završnicom - 00:16
Alexander Degtjarjov Inverse Jiu Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-49
Završeno
Micah Sala
Proving Ground MMA
Mateo Salonga Lotus Club Fight & Fitness Pobedio Završnicom - 01:49
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / over 109.0
(Saturday)
2-50
Završeno
Cooper Buck
Gracie Barra Chandler
Pobedio Završnicom - 00:55
Peyton Kennedy Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 125.5 lbs
(Saturday)
4-48
Završeno
Gabriel France
Kiko France BJJ
Doug Kremer MMA Lab Pobeda po poenima - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
3-47
Završeno
Jayden Caban
Undisputed South (Green Valley/Sahuarita)
Benicio Vallejos Double Five Arizona Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / over 109.0
(Saturday)
2-51
Završeno
Liam Solis
RedHawk Academy
Pobedio Završnicom - 01:17
Yedriel Diaz Ares BJJ Goodyear
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 76.5 lbs
(Saturday)
5-46
Završeno
Shaylee Smead
North Side BJJ AZ
Pobedio Završnicom - 02:42
Lucy Sheaffer Gracie Arizona
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 96.0 lbs
(Saturday)
1-57
Završeno
Blake Gilitiuk
Gillette Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Damian Zepeda North Side BJJ AZ
Kids Girls / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 134.0 lbs
(Saturday)
4-50
Završeno
Hailey Gonzalez
De Boa Jiu Jitsu Academy
Kaylee Rivera Gracie Barra Chandler Pobedio Završnicom - 02:06
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
3-49
Završeno
Alfredo Redfish
Double Five Arizona
Pobedio Završnicom - 00:42
Nicholas Estrella Gracie Arizona
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-50
Završeno
Antonio Marquez
Proving Ground MMA
Ethan Battaglia Lotus Club Fight & Fitness Pobedio Završnicom - 02:22
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 89.5 lbs
(Saturday)
1-54
Završeno
Charley Caballero
Gracie Barra Ahwatukee
Pobedio Završnicom - 02:12
Peyton Smith Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / over 109.0
(Saturday)
2-52
Završeno
Cooper Buck
Gracie Barra Chandler
Pobeda po poenima - 03:00
Liam Solis RedHawk Academy
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
3-51
Završeno
Lukas Lakatos
12stjiujitsu
Isaiah Angulo Gracie Barra Chandler Pobedio Završnicom - 00:54
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / Grey / under 82.5 lbs
(Saturday)
4-47
Završeno
Tanner Archer
Mountain Tribe BJJ
Titus Hodges Soul Fighters Headquarters Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
3-48
Završeno
Kyle Redfish
Double Five Arizona
Benicio Vallejos Double Five Arizona Pobeda po poenima - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 89.5 lbs
(Saturday)
1-56
Završeno
Indie Rutherford
Mountain Tribe BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Teagan Arafiles Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-51
Završeno
Mateo Salonga
Lotus Club Fight & Fitness
Pobedio Završnicom - 01:43
Henry Jones Michael Westbrook BJJ
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 100.0 lbs
(Saturday)
2-53
Završeno
Aaron Oblea
Lotus Club Goodyear
Julian Mendoza Kiko France BJJ Pobedio Završnicom - 03:34
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 125.5 lbs
(Saturday)
4-49
Završeno
Gabriel France
Kiko France BJJ
Doug Kremer MMA Lab Pobeda po poenima - 04:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / over 109.0
(Saturday)
5-53
Završeno
SOPHIA VALDEZ
Pallaton BJJ
Elika Barraclough Chute Boxe Academy Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
3-50
Završeno
Alfredo Redfish
Double Five Arizona
Pobedio Završnicom - 00:21
Alex Mullins Lopez Jiu-Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 96.0 lbs
(Saturday)
1-60
Završeno
Blake Gilitiuk
Gillette Jiu-Jitsu
Damian Zepeda North Side BJJ AZ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 108.5 lbs
(Saturday)
3-53
Završeno
Mason Arafiles
Lotus Club Fight & Fitness
Carter French Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 100.0 lbs
(Saturday)
2-54
Završeno
Ojani Vallejos
Double Five Arizona
Pobedio Završnicom - 00:35
Gage BERGER Ethos Martial Arts AZ
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 100.0 lbs
(Saturday)
2-56
Završeno
Conner Westberg
Ethos Martial Arts AZ
Duke Zowine Fight Ready Pobedio Završnicom - 01:25
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-56
Završeno
Angel Ramirez
Ares BJJ Goodyear
Dylan Winkler Refuge BJJ Pobedio Završnicom - 00:25
Kids Girls / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 134.0 lbs
(Saturday)
4-51
Završeno
Hailey Gonzalez
De Boa Jiu Jitsu Academy
Kaylee Rivera Gracie Barra Chandler Pobedio Završnicom - 01:09
Kids Girls / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 100.0 lbs
(Saturday)
1-58
Završeno
Lucciana Marquez
Proving Ground MMA
Alexia Enright Double Five Arizona Pobedio Završnicom - 02:12
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-52
Završeno
Ethan Battaglia
Lotus Club Fight & Fitness
Mateo Salonga Lotus Club Fight & Fitness Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 100.0 lbs
(Saturday)
2-55
Završeno
Julian Mendoza
Kiko France BJJ
Ojani Vallejos Double Five Arizona Pobedio Završnicom - 00:39
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / Grey / under 108.5 lbs
(Saturday)
3-55
Završeno
Clark Jones
Michael Westbrook BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Jacob Dattilo Sahuarita BJJ