Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Master 4 (46+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
4-28
Gotowy
Daniel Nelson
Maracaba BJJ
Wygrana walkowerem
Aaron Coleman Maracaba BJJ
Male Open / Brown / Master 3
(Sunday)
5-30
Gotowy
William Walsh
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Dan Krpata Lopez Jiu-Jitsu
Male / White / Master 4 (46+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
4-31
Gotowy
Dan Mullins
Lopez Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Nelson Maracaba BJJ
Male / White / Master 1 (30+) / -208.0 lbs (Heavy)
(Sunday)
6-31
Gotowy
Jordan Goss
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Christopher Springfield Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Male Open / Brown / Master 1
(Sunday)
4-30
Gotowy
Michael Martin
Maracaba BJJ
Wygrana walkowerem
Luis D'Oliveira Ares/Nava BJJ
Male / White / Master 1 (30+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Sunday)
1-30
Gotowy
Matthew Putz
De Boa Jiu Jitsu Academy
Lucas Brackman Refuge BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(Sunday)
2-33
Gotowy
Jens Camp
GD Jiu-Jitsu Academy
Anthony Morales Chute Boxe Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Sunday)
1-28
Gotowy
Jack Bullington
GD Jiu-Jitsu Academy
Anthony Sigala Roots BJJ & Fitness Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Master 1 (30+) / -154.5 lbs (Feather)
(Sunday)
5-28
Gotowy
JOSH STECHNIJ
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Nathan Brown GD Jiu-Jitsu Academy
Female / White / Master 2 (36+) / -129.0 lbs (Feather)
(Sunday)
6-32
Gotowy
Rachel Hancock
Lotus Club Fight & Fitness
Treyci Horkos GD Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Master 4 (46+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Sunday)
4-32
Gotowy
Chris Sebestyen
Infinite bjj and mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Darryl LeBeau Impact Jiu Jitsu Fountain Hills
Male Open / Purple / Master 1
(Sunday)
3-33
Gotowy
Marcelo Diaz
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Alessandro Botarelli De Boa Jiu Jitsu Academy
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
2-34
Gotowy
Michael Sanders
Verde Valley BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Eric Harris Fight Ready
Male / White / Master 1 (30+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Sunday)
Gotowy
Anthony Pressley
Refuge BJJ
Wygrana walkowerem
Lucas Brackman Refuge BJJ
Male Open / Brown / Master 3
(Sunday)
5-31
Gotowy
Brian Berlin
Refuge BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Matt Spencer Lotus Club Fight & Fitness
Male Open / Purple / Master 2
(Sunday)
1-31
Gotowy
Rolando Collantes
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty
Jerry Happeny De Boa Jiu Jitsu Academy
Female / White / Master 2 (36+) / +175.0 lbs (Super heavy)
(Sunday)
6-33
Gotowy
Maria France
Kiko France BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Andrea Ensing Ares/Nava BJJ
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
2-35
Gotowy
David Romero
Gracie Barra Peoria
Todd Perkins Carlos Farias BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Female Open / Purple / Adult
(Sunday)
1-32
Gotowy
Carol Gosnell
Double Five Arizona
Parker Zigler Gracie Arizona Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Male Open / Purple / Master 1
(Sunday)
3-31
Gotowy
Ronee Dizon
Strong Heart Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Albe Tremblay Pro Edge MMA
Male / White / Master 4 (46+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Sunday)
4-33
Gotowy
Dan Lowe
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Chris Sebestyen Infinite bjj and mma
Male / White / Master 1 (30+) / -208.0 lbs (Heavy)
(Sunday)
6-34
Gotowy
Jordan Goss
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Brandon Kinser Ethos Martial Arts AZ
Female / White / Master 2 (36+) / -129.0 lbs (Feather)
(Sunday)
6-35
Gotowy
Margo Ragno
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Rachel Hancock Lotus Club Fight & Fitness
Male Open / Purple / Adult
(Sunday)
5-32
Gotowy
Chelan Schumacher
Mountain Tribe BJJ
Ryan Dillon Soul Fighters Sierra Vista Wygrana na punkty - 07:00
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
2-36
Gotowy
Adalberto Martinez
Lopez Jiu-Jitsu
Ian Kubik Fluid Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Male Open / Black / Adult
(Sunday)
1-33
Gotowy
Jake Watson
Maracaba BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 09:15
Aaron Wilson GD Jiu-Jitsu Academy
Male Open / Purple / Master 3
(Sunday)
3-36
Gotowy
Lance Thiele
Daimyo BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Chris Putnam Maracaba BJJ
Male Open / Black / Master 4
(Sunday)
6-36
Gotowy
Parker Lapp
Carlos Farias BJJ
Alex Martinez Ares/Nava BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
2-37
Gotowy
Michael Sanders
Verde Valley BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Sean Lopez North Side BJJ AZ
Male Open / Purple / Master 1
(Sunday)
3-35
Gotowy
Marcelo Diaz
Maracaba BJJ
Unknown User Lotus Club Fight & Fitness Wygrana na punkty - 06:00
Male Open / Purple / Adult
(Sunday)
5-33
Gotowy
Derek Young
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Nick Burns Fluid Martial Arts
Male Open / Brown / Master 2
(Sunday)
6-37
Gotowy
John T Burns
Fluid Martial Arts
Alfred Jimenez Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00