Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
2-38
Gotowy
Changhoon Kim
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Gaurav Shetty Fluid Martial Arts
Male Open / Brown / Master 3
(Sunday)
5-34
Gotowy
William Walsh
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Brian Berlin Refuge BJJ
Female Open / Purple / Adult
(Sunday)
1-34
Gotowy
Serena Myers
Carlos Farias BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Carol Gosnell Double Five Arizona
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
2-39
Gotowy
Todd Perkins
Carlos Farias BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ian Kubik Fluid Martial Arts
Female / White / Master 2 (36+) / -129.0 lbs (Feather)
(Sunday)
6-38
Gotowy
Treyci Horkos
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Margo Ragno Maracaba BJJ
Male Open / Purple / Master 1
(Sunday)
3-34
Gotowy
Anthony Dejesus
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Ronee Dizon Strong Heart Academy
Male Open / Purple / Master 3
(Sunday)
3-38
Gotowy
Ryan Rosendahl
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty
Chris Putnam Maracaba BJJ
Male Open / Purple / Adult
(Sunday)
5-35
Gotowy
Ryan Dillon
Soul Fighters Sierra Vista
John Hicks Maracaba BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Male Open / Brown / Master 2
(Sunday)
6-39
Gotowy
John Pfeiffer
Maracaba BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
John T Burns Fluid Martial Arts
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
2-40
Gotowy
Michael Sanders
Verde Valley BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Changhoon Kim GD Jiu-Jitsu Academy
Female Open / Purple / Adult
(Sunday)
1-35
Gotowy
Parker Zigler
Gracie Arizona
Wygrana na punkty - 06:00
Serena Myers Carlos Farias BJJ
Male Open / Purple / Adult
(Sunday)
5-36
Gotowy
Derek Young
GD Jiu-Jitsu Academy
Connor Carpenter Maracaba BJJ Wygrana na punkty - 07:00
Male Open / Purple / Master 3
(Sunday)
3-39
Gotowy
Lance Thiele
Daimyo BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Rosendahl Maracaba BJJ
Male Open / Purple / Master 1
(Sunday)
3-37
Gotowy
Anthony Dejesus
De Boa Jiu Jitsu Academy
Unknown User Lotus Club Fight & Fitness Wygrana na punkty - 06:00
Male Open / Purple / Adult
(Sunday)
5-37
Gotowy
John Hicks
Maracaba BJJ
Connor Carpenter Maracaba BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
2-41
Gotowy
Todd Perkins
Carlos Farias BJJ
Michael Sanders Verde Valley BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Open / Brown / Master 2
(Sunday)
6-40
Gotowy
Alfred Jimenez
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
John Pfeiffer Maracaba BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00