Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 134.0 lbs
(Saturday)
6-4
Färdig
Ryder Gramolini
Infinite bjj and mma
Daniel Quiroz The Eyrie BJJ Vann på Submission - 01:16
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-11
Färdig
Eli Vidana
Lotus Club Goodyear
Xavier Cavazos De Boa Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 02:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
2-14
Färdig
Mateo Salonga
Cannon BJJ
Vann på poäng - 03:00
Easton Fitts Carlos Farias BJJ
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 125.5 lbs
(Saturday)
6-8
Färdig
Brody Michael
Maracaba BJJ
Vann på Submission - 01:33
Craig Barrett Siege MMA
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-12
Färdig
Kailynn Malecha
Infinite bjj and mma
Vann på poäng - 03:00
McKenna Denniston Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2008 - 2009) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
5-13
Färdig
Keoni Salazar
Double Five Arizona
Vann på poäng - 03:00
Griffin Gramolini Infinite bjj and mma
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-12
Färdig
Tanner Archer
Mountain Tribe BJJ
Vann på poäng - 02:00
Ripton Cantelme Refuge BJJ
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
2-10
Färdig
Zoey Foster
Ares BJJ Goodyear
Vann på poäng - 02:00
Teagan Arafiles Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / White / under 110.5 lbs
(Saturday)
6-10
Färdig
Connor Kopas
Lotus Club Fight & Fitness
Vann på poäng - 04:00
Leif Allen Tigers Lair BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-13
Färdig
Isaac Luke
Fluid Martial Arts
Vann på poäng - 02:00
Xavier Cavazos De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
4-8
Färdig
Kyla Sallach
Lotus Club Fight & Fitness
Aleska Avila Double Five Arizona Vann på poäng - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / Grey / under 77.5 lbs
(Saturday)
2-12
Färdig
Giselle Moore
Gracie Arizona
Vann på Submission - 01:15
Ayla Cor Infinite bjj and mma
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2008 - 2009) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
5-12
Färdig
Julian Mendoza
Kiko France BJJ
Louis Gaccion Strong Heart Academy Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
2-15
Färdig
Mateo Salonga
Cannon BJJ
Vann på Submission - 00:22
Miles Robinson Gracie Arizona
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-14
Färdig
Tanner Archer
Mountain Tribe BJJ
Vann på poäng - 02:00
Oliver Breecher Gracie Arizona
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
6-13
Färdig
Levi Liviyah
Roots BJJ & Fitness
Vann på poäng - 04:00
Mike Brown Refuge BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2008 - 2009) / Grey / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-11
Färdig
Lincoln Tappan
Gillette Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:05
Baron Whitman Lotus Club Goodyear
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
1-16
Färdig
Ethan Mercado
De Boa Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 02:00
Logan Gaccion Strong Heart Academy
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2008 - 2009) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
5-14
Färdig
Louis Gaccion
Strong Heart Academy
Vann på Submission - 01:56
Mason Arafiles Lotus Club Fight & Fitness
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-10
Färdig
Micah Kingery
Vann på poäng - 03:00
Nisha Trebowski Carlos Farias BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
2-16
Färdig
Ruben Dominguez
Daimyo BJJ Twin Peaks
Vann på poäng - 03:00
Andrew Ramirez Sahuarita BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-15
Färdig
Isaac Luke
Fluid Martial Arts
Vann på poäng - 02:00
Tanner Archer Mountain Tribe BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-13
Färdig
Kailynn Malecha
Infinite bjj and mma
Vann på domslut - 03:00
Olivia Bury Ethos Martial Arts AZ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2008 - 2009) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
5-15
Färdig
Keoni Salazar
Double Five Arizona
Vann på poäng - 03:00
Zade Raute Mountain Tribe BJJ
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / Grey / under 77.5 lbs
(Saturday)
2-13
Färdig
Giselle Moore
Gracie Arizona
Vann på poäng - 02:00
Ayla Cor Infinite bjj and mma
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
1-17
Färdig
Gideon Williams
CHS BJJ
Easton Parker Refuge BJJ Vann på Submission - 00:33
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 125.5 lbs
(Saturday)
6-9
Färdig
Sebashtian Hernandez
Odyssey Martial Arts Academy
Brody Michael Maracaba BJJ Vann på poäng - 04:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-19
Färdig
Ari Kroot
GD Jiu-Jitsu North Phoenix
Chase Heath Infinite bjj and mma Vann på Submission - 00:25
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2008 - 2009) / Grey / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-17
Färdig
Marley Peck
Refuge BJJ
Jessica Williams Double Five Arizona Vann på Submission - 00:45
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-14
Färdig
Samantha Riccelli
Arianna Apostol Gracie Barra Ocotillo Vann på Submission - 01:32
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
1-18
Färdig
Ethan Mercado
De Boa Jiu Jitsu Academy
Vann på domslut - 02:00
Easton Parker Refuge BJJ
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2008 - 2009) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-20
Färdig
Evette Cavazos
De Boa Jiu Jitsu Academy
Jayden Romero Gracie Barra Peoria Vann på Submission - 02:28