Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
9-1
Färdig
Quinn Thorp
Van Buren Jiu Jitsu
Madeline Hodges Soul Fighters Headquarters Vann på Submission - 01:22
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-3
Färdig
Mateo Esquer
Siege MMA
Vann på Submission - 01:10
Camden Guthro Gillette Jiu-Jitsu
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
5-3
Färdig
Kimberly Ferrari
Mako BJJ
Miranda Centeno Rogue Wave BJJ Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
2-1
Färdig
Jax Young
Refuge BJJ
Vann på Submission - 01:23
Brock Tenkely Fluid Martial Arts
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-1
Färdig
Alexandru Dominguez
Sol BJJ
Vann på poäng - 03:00
Greyson Corvin GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
4-3
Färdig
Scarlett Martinez
12stjiujitsu
Sloane Cope Gillette Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:50
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-1
Färdig
Bear Ayala
Gracie Barra East Mesa
Vann på poäng - 03:00
BRODY SIMMONS Lake Powell BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
12-1
Färdig
Kaylee Shaw
Gracie Barra Queen Creek
Tilly Bazua The Eyrie BJJ Vann på Submission - 02:46
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2018 - 2019) / White / under 42.5 lbs
(Saturday)
8-1
Färdig
Elijah Dean
BJJ Social Club
Sebastian Lorenzo BJJ Social Club Vann på poäng - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
9-2
Färdig
Lucy Goodwill
Gracie Barra East Mesa
Olivia Sellards Rogue Wave BJJ Vann på Submission - 01:04
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
6-3
Färdig
Arielle Gonzalez
Full Charge Brazilian Jiu-Jitsu
Stella White Van Buren Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
2-2
Färdig
Greyson Ginsberg
Ares BJJ Goodyear
Matteo Pagnussat Maracaba BJJ Vann på Submission - 02:53
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-2
Färdig
Ellison Middaugh
Maracaba BJJ
Vann på Submission - 00:30
Sterling Ohlin Siege MMA
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-2
Färdig
Graysen Formicola
Daimyo BJJ
Zane Burrell Refuge BJJ Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
8-3
Färdig
Oliver Cryderman
Gracie Barra Tucson
Vann på poäng - 03:00
Joshua Goodwill Gracie Barra East Mesa
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
6-1
Färdig
Isabella Flansbaum
Refuge BJJ
Sy'Anna Tate Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:18
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-1
Färdig
Elias Aguilar
Gracie Barra East Mesa
Uriah Parvi Daimyo BJJ Vann på Submission - 01:02
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-1
Färdig
Jaxon Bojorquez
Gracie Arizona
Maximo Cuestas The Eyrie BJJ Vann på Submission - 00:46
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-3
Färdig
Emmett Middaugh
Jack Jones GD Jiu-Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-5
Färdig
Conner Disney
Refuge BJJ
Cyrus Hill One Love Grappling Arts Vann på Submission
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2018 - 2019) / White / under 49.0 lbs
(Saturday)
5-2
Färdig
Joshua Wence
Refuge BJJ
Kelly Sternin Gracie Barra East Mesa Vann på poäng - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
6-4
Färdig
Stella White
Van Buren Jiu Jitsu
Calla Johnson Greywolf Ares Brazilian Jiu Jitsu Vann på domslut - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
1-4
Färdig
Korbyn Torres
The Eyrie BJJ
Vann på poäng - 03:00
Noah Almatrouk Refuge BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
9-4
Färdig
Zane Horne
Soul Fighters Headquarters
Cole Disney Refuge BJJ Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2018 - 2019) / White / under 42.5 lbs
(Saturday)
8-2
Färdig
Elijah Dean
BJJ Social Club
Sebastian Lorenzo BJJ Social Club Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
2-3
Färdig
Jax Young
Refuge BJJ
Vann på Submission - 00:38
Frederick Silverman Alliance Jiu Jitsu Tucson
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-2
Färdig
Oliver Sternin
Gracie Barra East Mesa
Vann på poäng - 03:00
Dayton DeGraaf Gillette Jiu-Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-4
Färdig
Unknown User
Gracie Barra East Mesa
Vann på domslut
Ammon Scholes De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
12-2
Färdig
Ava Enriquez
Mako BJJ
Vann på poäng - 03:00
Kaylee Shaw Gracie Barra Queen Creek
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
6-2
Färdig
Isabella Flansbaum
Refuge BJJ
Sy'Anna Tate Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / over 95.5 lbs
(Saturday)
12-4
Färdig
Ayaan Adakai
Lake Powell BJJ
Vann via diskvalificering - 01:22
Eden Gutierrez Imperio Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-4
Färdig
Raiden Madsen
Gillette Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:46
Mason Groenig Refuge BJJ