Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
9-1
Gotowy
Quinn Thorp
Van Buren Jiu Jitsu
Madeline Hodges Soul Fighters Headquarters Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-3
Gotowy
Mateo Esquer
Siege MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Camden Guthro Gillette Jiu-Jitsu
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
5-3
Gotowy
Kimberly Ferrari
Mako BJJ
Miranda Centeno Rogue Wave BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
2-1
Gotowy
Jax Young
Refuge BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Brock Tenkely Fluid Martial Arts
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-1
Gotowy
Alexandru Dominguez
Sol BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Greyson Corvin GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
4-3
Gotowy
Scarlett Martinez
12stjiujitsu
Sloane Cope Gillette Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-1
Gotowy
Bear Ayala
Gracie Barra East Mesa
Wygrana na punkty - 03:00
BRODY SIMMONS Lake Powell BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
12-1
Gotowy
Kaylee Shaw
Gracie Barra Queen Creek
Tilly Bazua The Eyrie BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2018 - 2019) / White / under 42.5 lbs
(Saturday)
8-1
Gotowy
Elijah Dean
BJJ Social Club
Sebastian Lorenzo BJJ Social Club Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
9-2
Gotowy
Lucy Goodwill
Gracie Barra East Mesa
Olivia Sellards Rogue Wave BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
6-3
Gotowy
Arielle Gonzalez
Full Charge Brazilian Jiu-Jitsu
Stella White Van Buren Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
2-2
Gotowy
Greyson Ginsberg
Ares BJJ Goodyear
Matteo Pagnussat Maracaba BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-2
Gotowy
Ellison Middaugh
Maracaba BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Sterling Ohlin Siege MMA
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-2
Gotowy
Graysen Formicola
Daimyo BJJ
Zane Burrell Refuge BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
8-3
Gotowy
Oliver Cryderman
Gracie Barra Tucson
Wygrana na punkty - 03:00
Joshua Goodwill Gracie Barra East Mesa
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
6-1
Gotowy
Isabella Flansbaum
Refuge BJJ
Sy'Anna Tate Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-1
Gotowy
Elias Aguilar
Gracie Barra East Mesa
Uriah Parvi Daimyo BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-1
Gotowy
Jaxon Bojorquez
Gracie Arizona
Maximo Cuestas The Eyrie BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-3
Gotowy
Emmett Middaugh
Jack Jones GD Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-5
Gotowy
Conner Disney
Refuge BJJ
Cyrus Hill One Love Grappling Arts Wygrane przez Poddanie (submission)
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2018 - 2019) / White / under 49.0 lbs
(Saturday)
5-2
Gotowy
Joshua Wence
Refuge BJJ
Kelly Sternin Gracie Barra East Mesa Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
6-4
Gotowy
Stella White
Van Buren Jiu Jitsu
Calla Johnson Greywolf Ares Brazilian Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
1-4
Gotowy
Korbyn Torres
The Eyrie BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Noah Almatrouk Refuge BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
9-4
Gotowy
Zane Horne
Soul Fighters Headquarters
Cole Disney Refuge BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2018 - 2019) / White / under 42.5 lbs
(Saturday)
8-2
Gotowy
Elijah Dean
BJJ Social Club
Sebastian Lorenzo BJJ Social Club Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
2-3
Gotowy
Jax Young
Refuge BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Frederick Silverman Alliance Jiu Jitsu Tucson
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-2
Gotowy
Oliver Sternin
Gracie Barra East Mesa
Wygrana na punkty - 03:00
Dayton DeGraaf Gillette Jiu-Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-4
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra East Mesa
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Ammon Scholes De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
12-2
Gotowy
Ava Enriquez
Mako BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Kaylee Shaw Gracie Barra Queen Creek
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
6-2
Gotowy
Isabella Flansbaum
Refuge BJJ
Sy'Anna Tate Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / over 95.5 lbs
(Saturday)
12-4
Gotowy
Ayaan Adakai
Lake Powell BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:22
Eden Gutierrez Imperio Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-4
Gotowy
Raiden Madsen
Gillette Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Mason Groenig Refuge BJJ