Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-9
Gotowy
Ava Foran
Carlos Farias BJJ
Kylie Kapitan Gracie Arizona Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
8-8
Gotowy
Alexander Larson
Ares BJJ Goodyear
Judah Sacks Fight Ready Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
2-7
Gotowy
Brookelynn Mitchell
Ethos Martial Arts AZ
Wygrana na punkty - 03:00
Mia Rios Gracie Barra Chandler
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
9-9
Gotowy
Ava Kapitan
Gracie Arizona
Sophia Aguilar Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
7-7
Gotowy
Jacob PinaRodriguez
The Eyrie BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Eli Nunez Revive Jiu-Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-8
Gotowy
Daniel Ponce
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
James DE ROSE Double Five Arizona
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-9
Gotowy
Beau Baldacci
Refuge BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Eli Beltran 12stjiujitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-8
Gotowy
Callan Urquides
12stjiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Brandt Clark Gracie Barra Scottsdale
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-9
Gotowy
Hudson Hepper
Alliance Scottsdale
Wygrana na punkty - 03:00
Cash Williams Rogue Wave BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
3-7
Gotowy
Grey Gaspar
Rogue Wave BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Harley Quinn Richey Revive Jiu-Jitsu
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
5-7
Gotowy
Garrett Sutherland
Refuge BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Barrett Hill Patriot Martial Arts Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-10
Gotowy
Ayden Ochoa
Patriot Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Jaxson Mahosky De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-9
Gotowy
Andres Pagnussat
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Samuel Johnson Ares Peoria
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
7-11
Gotowy
Eva Ayala
12stjiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Naomi Reyes Sahuarita BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
8-9
Gotowy
Michael Hardison
Ares/Nava BJJ
Jose Pino GD Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-10
Gotowy
Azriah Najar
Sahuarita BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Camden Dummar Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-11
Gotowy
Anthony Gonzalez
Solid Ground Brazilian Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Jonathan Phillips Gracie Arizona
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
3-9
Gotowy
Zane Horne
Soul Fighters Headquarters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Joshua Balderrama De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-10
Gotowy
Darby Ashton
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Jackson Gray Alliance Scottsdale
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
7-9
Gotowy
Haddon Schiller
Mountain Tribe BJJ
Jacob PinaRodriguez The Eyrie BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
2-8
Gotowy
Olivia Schear
Gracie Barra Ocotillo
Mia Rios Gracie Barra Chandler Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-10
Gotowy
Jack Sandberg
Revive Jiu-Jitsu
Callan Urquides 12stjiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
10-11
Gotowy
Mateo Esquer
Siege MMA
Beau Baldacci Refuge BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
8-10
Gotowy
WensesLao Vences
The Eyrie BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Hayden Martinez Revive Jiu-Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-11
Gotowy
Everett Bidegain
Double Five Arizona
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Jaxson Mahosky De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 77.5 lbs
(Saturday)
10-13
Gotowy
Jordan Guerra
Refuge BJJ
Michael Cooley Ares Peoria Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
8-11
Gotowy
Judah Sacks
Fight Ready
Bryce Olson Refuge BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
9-12
Gotowy
Miles Hillis
Soul Fighters Headquarters
Christopher Ahumada Proving Ground MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
3-11
Gotowy
Cooper Borg
Gracie Arizona
Wygrana na punkty - 03:00
Jiovanni Stanculet De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-11
Gotowy
Weston Bridges
Maracaba BJJ
Daniel Ponce ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-10
Gotowy
Leigha Davis
Undisputed South (Green Valley/Sahuarita)
Kylie Kapitan Gracie Arizona Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 63.5 lbs
(Saturday)
2-13
Gotowy
Gavin Rowland
Soul Fighters Headquarters
Jacob Garcia Ares BJJ Goodyear Wygrana na punkty - 03:00