Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
4-30
Gotowy
Titus Baber
Alliance Jiu Jitsu Vail
Andres Mercado DeBrazil Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-32
Gotowy
Carson Pulkrabek
MMA Lab
Wygrana na punkty - 03:00
Kasey Kunz Gracie Barra Chandler
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
3-29
Gotowy
Matt Kremer
MMA Lab
JOSHUA MARQUEZ Double Five Arizona Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 117.0 lbs
(Saturday)
2-29
Gotowy
Nolan Howard
Gillette Jiu-Jitsu
Gabriel Robinson Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-33
Gotowy
Louie Carpio
Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Knight Vazquez Gillette Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / over 109.0
(Saturday)
1-28
Gotowy
Cayden Harvey
Gracie Arizona
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Dylan Sevigny Cannon BJJ
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
4-31
Gotowy
Antonio Larson
Ares BJJ Goodyear
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Reece Cunningham Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-33
Gotowy
Xavier Baker
Gracie Arizona
Hudson Cooper Lotus Club Fight & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
1-32
Gotowy
Ari Abuhmaidan
Refuge BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Jake Melady Strong Heart Academy
Kids Girls / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
3-32
Gotowy
Braelin Mcwilliams
Lotus Club Fight & Fitness
Gianna May Mountain Tribe BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 109.0 lbs
(Saturday)
5-35
Gotowy
Luke Mully
Maracaba BJJ
Frankie Sanchez ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-34
Gotowy
Zachary Shniderman
Daimyo BJJ
Ayden Barrera-Smith Lotus Club Fight & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Kids Girls / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
2-33
Gotowy
Lyla Baber
Alliance Jiu Jitsu Vail
Zoe Bohstedt Mountain Tribe BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Kids Boys / Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 119.0 lbs
(Saturday)
2-35
Gotowy
Damian Young Jr
Ares BJJ Goodyear
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Geovanny Merriman Lotus Club Goodyear
Kids Boys / Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 144.0 lbs
(Saturday)
3-35
Gotowy
Evan Lopez
GD Jiu-Jitsu Academy
Aiden Boice Maracaba BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / over 109.0
(Saturday)
1-29
Gotowy
Brady Gruelle
Lotus Club Fight & Fitness
Cayden Harvey Gracie Arizona Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-34
Gotowy
Carson Pulkrabek
MMA Lab
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Knight Vazquez Gillette Jiu-Jitsu
Kids Boys / Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 119.0 lbs
(Saturday)
2-37
Gotowy
Nahkwus Little Thunder
Ares BJJ Goodyear
Santana Abril Lotus Club Fight & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
4-32
Gotowy
Andres Mercado
DeBrazil Jiu-Jitsu Academy
Antonio Larson Ares BJJ Goodyear Wygrana na punkty - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
3-31
Gotowy
JOSHUA MARQUEZ
Double Five Arizona
Jack Best Sahuarita BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
1-31
Gotowy
Jonah Gann
Mountain Tribe BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Parker Jackson Maracaba BJJ
Kids Girls / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
2-34
Gotowy
Valentina Ibarra
Kiko France BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Zoe Bohstedt Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 109.0 lbs
(Saturday)
5-36
Gotowy
Andrew Praskins
Mountain Tribe BJJ
Luke Mully Maracaba BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Kids Girls / Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
Gotowy
Claureine-Eldaid Ilendo
Sonoran Brazilian Jiu Jitsu Academy
Hayden Taylor Refuge BJJ Wygrana walkowerem
Kids Boys / Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 119.0 lbs
(Saturday)
2-36
Gotowy
Damian Young Jr
Ares BJJ Goodyear
Tyson Call Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
3-33
Gotowy
Lauren McCormick
Mountain Tribe BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Braelin Mcwilliams Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
1-33
Gotowy
James Kuschert
Ares BJJ Goodyear
Zachary Peters Gillette Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-35
Gotowy
Hudson Cooper
Lotus Club Fight & Fitness
Ayden Barrera-Smith Lotus Club Fight & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2008 - 2009) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
1-35
Gotowy
Jonah Gann
Mountain Tribe BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Ari Abuhmaidan Refuge BJJ
Kids Boys / Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 144.0 lbs
(Saturday)
3-36
Gotowy
Evan Lopez
GD Jiu-Jitsu Academy
Aiden Boice Maracaba BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 109.0 lbs
(Saturday)
5-37
Gotowy
Frankie Sanchez
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Luke Mully Maracaba BJJ
Kids Girls / Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
Gotowy
Claureine-Eldaid Ilendo
Sonoran Brazilian Jiu Jitsu Academy
Hayden Taylor Refuge BJJ Wygrana walkowerem