Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Purple / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(Sunday)
3-12
Gotowy
Brendon Burns
Fluid Martial Arts Academy
Damian Hosokawa Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Male / Brown / Master 1 (30+) / -154.5 lbs (Feather)
(Sunday)
6-16
Gotowy
Mark Wilson
Lotus Club Fight & Fitness
Wygrana na punkty - 06:00
Antony Romero UKF Gym
Male / Purple / Master 1 (30+) / -181.5 lbs (Middle)
(Sunday)
1-15
Gotowy
Alberto Alcazar
Alliance Scottsdale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Gavin Fuentes Mountain Tribe BJJ
Juvenile Boys / White / under 141.5 lbs (Feather)
(Sunday)
3-16
Gotowy
Ezekial Mitchell
Sharkside Brazilian Jiu-Jitsu
Kole Courson Refuge BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male / Purple / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Sunday)
1-13
Gotowy
Jacob Erdman
Ares BJJ Goodyear
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Wilson Hensleigh Gracie Arizona
Male / Black / Master 4 (46+) / -181.5 lbs (Middle)
(Sunday)
1-17
Gotowy
Doug Moore
Gracie Arizona
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Mario Gaxiola Lotus Club Fight & Fitness
Male / Brown / Master 1 (30+) / -154.5 lbs (Feather)
(Sunday)
6-17
Gotowy
Moses Solis
Lotus Club Fight & Fitness
Robert Galvan Maracaba BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male / Black / Master 4 (46+) / -181.5 lbs (Middle)
(Sunday)
1-18
Gotowy
Joe Solorio
GD Jiu-Jitsu Academy
Alex Martinez ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Male / Brown / Master 1 (30+) / -154.5 lbs (Feather)
(Sunday)
6-18
Gotowy
Mark Wilson
Lotus Club Fight & Fitness
Steve Barnes Ares/Nava BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male / Black / Master 2 (36+) / -181.5 lbs (Middle)
(Sunday)
6-20
Gotowy
Alfred Jimenez
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Paris Stanford Carlos Farias BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Black / Master 4 (46+) / -181.5 lbs (Middle)
(Sunday)
1-19
Gotowy
Doug Moore
Gracie Arizona
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Alex Martinez ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Male Open / Blue / Adult
(Sunday)
Gotowy
Shane Bridges
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Alex Priestley Roots BJJ & Fitness
Male / Brown / Master 1 (30+) / -154.5 lbs (Feather)
(Sunday)
6-19
Gotowy
Robert Galvan
Maracaba BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Steve Barnes Ares/Nava BJJ
Male Open / Blue / Adult
(Sunday)
1-21
Gotowy
Jonathan Chacon
AZ Combat Sports
Wygrana na punkty - 06:00
Matheus Cabral North Side BJJ AZ
Female Open / Blue / Adult
(Sunday)
Gotowy
Andie Donahue
Wygrana walkowerem
Tyarra Kraft Lotus Club Fight & Fitness
Male Open / Blue / Adult
(Sunday)
1-20
Gotowy
Shane Bridges
De Boa Jiu Jitsu Academy
Michael Richitelli Maracaba BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Female Open / Blue / Adult
(Sunday)
2-14
Gotowy
Ayden Peterson
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Rita Lopez MMA Lab
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(Sunday)
4-13
Gotowy
Rory Becker
Gracie Barra Chandler
Edgar Avitia Gillette Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Juvenile Boys / White / under 129.0 lbs (Light feather)
(Sunday)
5-17
Gotowy
Caleb Rankin
The Agora BJJ
John Miller 12stjiujitsu Wygrana na punkty - 05:00
Female Open / Blue / Master 1
(Sunday)
Gotowy
Dreamlyn Johnson
GD Jiu-Jitsu Academy
Mariam Makki Kiko France BJJ Wygrana walkowerem
Female Open / Blue / Master 1
(Sunday)
Gotowy
Kristina Malasig
Alliance Scottsdale
Wygrana walkowerem
Dreamlyn Johnson GD Jiu-Jitsu Academy
Male Open / Blue / Master 1
(Sunday)
1-23
Gotowy
Doug Booth
Alliance Scottsdale
Wygrana na punkty - 05:00
Ben Frelka Kiko France BJJ
Juvenile Girls / White / under 133.5 lbs (Middle)
(Sunday)
3-18
Gotowy
Lucille Kroll
Maracaba BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Tess Alegria De Boa Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -141.5 lbs (Light feather)
(Sunday)
6-21
Gotowy
Winston Knighton
Roots BJJ & Fitness
Abril Peralta Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Female Open / Blue / Master 2
(Sunday)
Gotowy
Ashley Lightner
Lotus Club Fight & Fitness
Wygrana walkowerem
Rachel Hancock Lotus Club Fight & Fitness
Female Open / Blue / Adult
(Sunday)
2-15
Gotowy
Ayden Peterson
GD Jiu-Jitsu Academy
Kara Kalisz Kiko France BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:56
Male / White / Adult / -141.5 lbs (Light feather)
(Sunday)
6-23
Gotowy
Jefferson Christal
Ares BJJ Goodyear
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Khiem Dinh 12stjiujitsu
Female / White / Adult / -118.0 lbs (Light feather)
(Sunday)
5-18
Gotowy
Diana Saboria
Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Allison Glau Sharkside Brazilian Jiu-Jitsu
Male Open / Blue / Master 1
(Sunday)
1-25
Gotowy
Corbin Zimmer
The Agora BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Adrian Lopez Kiko France BJJ
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(Sunday)
4-14
Gotowy
Daniel Bui
12stjiujitsu
Daniel Stewart Van Buren Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(Sunday)
3-19
Gotowy
Ahmed Alghamdi
AZ Combat Sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Ivan Escalera Gracie Arizona
Male / White / Adult / -141.5 lbs (Light feather)
(Sunday)
6-22
Gotowy
Abril Peralta
Dillon Barrett GD Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36