Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Boys / White / under 141.5 lbs (Feather)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Mason Treffts
Gracie Barra Ocotillo
Wygrana walkowerem
Daniel Fessler Warriors Guild Martial Arts
Juvenile Girls / White / under 143.5 lbs (Medium heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Crysta Shepherd
Ethos Martial Arts AZ
Wygrana walkowerem
Samanda Gonzalez Odyssey Martial Arts Academy
Male / White / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Pouya Esmaili
Double Five Arizona
Xavier Branscum De Boa Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Male / White / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Jon Hernandez
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Jacob Biondo Insurgent Fitness, LLC
Male / White / Adult / -141.5 lbs (Light feather)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Ayomikun Orogun
AZ Combat Sports
Wygrana walkowerem
Hilario Garcia MMA Lab
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Jens Camp
GD Jiu-Jitsu Academy
Ritchie Chin Roots BJJ & Fitness Wygrana walkowerem
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Steven Lomeli
Ascent BJJ
Jude Ortiz Gracie Arizona Wygrana walkowerem
Male / White / Adult / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Christopher Lowe
Sharkside Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Zachary Frey Gracie Barra Peoria
Male / White / Adult / -168.0 lbs (Light)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Philip Minette
Double Five Arizona
Jesse Robertson UFC Gym North Tucson Wygrana walkowerem
Female / White / Adult / -118.0 lbs (Light feather)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Linda Ramirez
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Mariah Morgan RedHawk Academy
Male / White / Master 3 (41+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Nezar Dahdal
Cannon BJJ
Wygrana walkowerem
Richard Forte Carlos Farias BJJ
Male / White / Master 3 (41+) / -222.0 lbs (Super heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Gabriel Saenz
De Boa Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Clint Goodman Carlos Farias BJJ
Male / White / Master 3 (41+) / -222.0 lbs (Super heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Douglas Cox
Lotus Club Fight & Fitness
Wygrana walkowerem
Clint Goodman Carlos Farias BJJ
Male / White / Master 3 (41+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
Gotowy
Konden Smith Hansen
Primero BJJ
Wygrana walkowerem
Sergio Quintero Boxing Inc. East
Male / White / Adult / -222.0 lbs (Super heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
6-3
Gotowy
Mark Siqueiros Jr
Ascent BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Muhammad Yaseen AZ Combat Sports
Juvenile Boys / White / under 141.5 lbs (Feather)
(MAT 1-6 / Novice)
1-1
Gotowy
Jack Carter
Universal Kioto
Colton Fairbank Maracaba BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Male / White / Adult / -168.0 lbs (Light)
(MAT 1-6 / Novice)
4-2
Gotowy
Joshua Barfield
Fight Ready
Wygrana na punkty - 05:00
Billybudsoto Soto JKD BJJ
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(MAT 1-6 / Novice)
3-1
Gotowy
Ryan Gao
Rise Combat Sports AZ
Christopher Glowacki RedHawk Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Juvenile Boys / White / under 163.5 lbs (Middle)
(MAT 1-6 / Novice)
2-1
Gotowy
Nathaniel Alejandre
Kiko France BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Logan Smith Ethos Martial Arts AZ
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(MAT 1-6 / Novice)
3-2
Gotowy
Ruben Rascon
Primero BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Stephan Spooner Ares/Nava BJJ
Male / White / Adult / -141.5 lbs (Light feather)
(MAT 1-6 / Novice)
1-6
Gotowy
Steven Juarez
Fight Ready
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:25
Shawn Fairchild RedHawk Academy
Male / White / Adult / -168.0 lbs (Light)
(MAT 1-6 / Novice)
4-1
Gotowy
Daniel Gamez
Mako BJJ
Joe Boge Mountain Tribe BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Male / White / Adult / -222.0 lbs (Super heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
6-1
Gotowy
Kyle Mole
Ethos Martial Arts AZ
Wygrana na punkty - 05:00
Nate Shnitman RedHawk Academy
Juvenile Boys / White / over 197.0 lbs (Ultra heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
2-2
Gotowy
Jonathan Harris
The Eyrie BJJ
Tayden Bighorn GD Jiu-Jitsu Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:15
Male / White / Adult / -168.0 lbs (Light)
(MAT 1-6 / Novice)
4-3
Gotowy
Phil Yoon
Alliance Scottsdale
Douglas Morales Impact Jiu Jitsu Fountain Hills Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(MAT 1-6 / Novice)
3-3
Gotowy
Christian Arias
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Bass Kiko France BJJ
Juvenile Girls / White / under 125.0 lbs (Light)
(MAT 1-6 / Novice)
2-3
Gotowy
Jaden Fortner
Inverse Jiu Jitsu
Benedicta Briseno Maracaba BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys / White / under 141.5 lbs (Feather)
(MAT 1-6 / Novice)
1-2
Gotowy
Mason Treffts
Gracie Barra Ocotillo
Wygrana na punkty - 05:00
Colton Fairbank Maracaba BJJ
Female / White / Adult / +175.0 lbs (Super heavy)
(MAT 1-6 / Novice)
6-5
Gotowy
Madison Fotiades
Roots BJJ & Fitness
Briyanna Blue Fight Ready Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Male / White / Adult / -168.0 lbs (Light)
(MAT 1-6 / Novice)
4-4
Gotowy
Jorge Parker
Mako BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Raul Carrasco IV DeBrazil Jiu-Jitsu Academy
Male / White / Adult / -154.5 lbs (Feather)
(MAT 1-6 / Novice)
2-4
Gotowy
Dalton Fordyce
Roots BJJ & Fitness
Zarif Akhtab Fight Ready Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(MAT 1-6 / Novice)
3-4
Gotowy
Gavin Singh
De Boa Jiu Jitsu Academy
A.K. Elfellah DeBrazil Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06