Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
1-18
終了
Ava Winningham
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Won by Submission - 03:09
Unknown User Alliance Scottsdale
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
8-16
終了
Layne Randall
Ethos Martial Arts AZ
Caleb Brunyer Fluid Martial Arts Won by Submission - 03:31
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
3-11
終了
Elisah Rivas
Gracie Barra Avondale
Won by Submission - 01:03
Phoenix Camacho Revive Jiu-Jitsu
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 93.5 lbs
(Saturday)
10-20
終了
David Marble
Patriot Martial Arts Academy
Jonah Gann Mountain Tribe BJJ Won by Submission - 02:09
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 134.0 lbs
(Saturday)
11-16
終了
Immanuel Barajas
Sahuarita BJJ
Won by Submission - 01:16
Sagan Segura Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
8-17
終了
Zander Hewett
Ares Peoria
Nehermish Smith The Eyrie BJJ Won by Decision - 04:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
4-17
終了
Scarlet Richards
Carlson Gracie Gilbert
Won by Submission - 01:36
Ekaterina Pincus Lopez Jiu-Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 102.5 lbs
(Saturday)
5-18
終了
Alexander Brown
Carlson Gracie Gilbert
Won by Decision - 03:00
Daniel Mckelvy Inverse Jiu Jitsu
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
2-16
終了
Rori Hill
Patriot Martial Arts Academy
Annabelle Chase Rogue Wave BJJ Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-11
終了
Justin Stricker
Carlson Gracie Gilbert
Won by Submission - 00:48
Callan Urquides 12stjiujitsu
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
6-15
終了
Addison Edic
Gracie Barra Buckeye
Paulina Mendivil Undisputed South (Green Valley/Sahuarita) Won by Submission - 00:27
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
3-16
終了
Shelby Ashton
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Won by Submission - 02:47
Brielle Jackson De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
10-19
終了
Briseis Jackson
Gracie Barra Arcadia
Won by Submission - 02:45
Paityn Harris Gracie Barra Buckeye
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 117.0 lbs
(Saturday)
2-18
終了
Alexys Bruner
Gracie Barra Buckeye
Lily Joe Fluid Martial Arts Won by Submission - 02:02
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / over 153.0 lbs
(Saturday)
1-21
終了
Bailey Brock
Gracie Barra Avondale
Peityn Codding Proving Ground MMA Won by points - 04:00
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 144.0 lbs
(Saturday)
6-17
終了
Zachary Shniderman
Daimyo BJJ
Won by points - 04:00
Gabriel Aron Van Buren Jiu Jitsu
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-15
終了
Audrey Vega
Gracie Barra Buckeye
Taylor Spielberg Kiko France BJJ Won by points - 03:00
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 119.0 lbs
(Saturday)
8-21
終了
Ciciley Montoya
Chute Boxe Academy
Won by points - 00:45
Marina Maestas De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 125.5 lbs
(Saturday)
3-19
終了
Lola Morales
Gracie Arizona
Won by points - 04:00
Haylee Garcia Sahuarita BJJ
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
11-15
終了
Adrian Rios
Full Charge Brazilian Jiu-Jitsu
Urijah Sanchez The Eyrie BJJ Won by Submission - 02:15
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 93.5 lbs
(Saturday)
10-21
終了
David Marble
Patriot Martial Arts Academy
Jonah Gann Mountain Tribe BJJ Won by Submission - 00:46
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 134.0 lbs
(Saturday)
11-17
終了
Ryan Patalsky
Daimyo BJJ
Sagan Segura Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 00:32
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
1-20
終了
Ava Winningham
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Won by Disqualification (disqualification) - 03:52
Joleesa Brandenburg The Eyrie BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 102.5 lbs
(Saturday)
5-19
終了
Arkad Chavez
Gracie Barra Buckeye
Daniel Mckelvy Inverse Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
4-18
終了
Scarlet Richards
Carlson Gracie Gilbert
Won by Submission - 02:12
Ekaterina Pincus Lopez Jiu-Jitsu
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 117.0 lbs
(Saturday)
12-17
終了
Timothy Crockett
Maracaba BJJ
Won by points - 04:00
Anthony Neder Sentosa Martial Arts
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
8-18
終了
Caleb Brunyer
Fluid Martial Arts
Nehermish Smith The Eyrie BJJ Won by Submission - 02:31
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
2-20
終了
Iyla Poetter
Maracaba BJJ
Olivia Geething Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Won by points - 04:00
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 144.0 lbs
(Saturday)
6-18
終了
Christopher Vega Jr
Gracie Barra Buckeye
ACE Segura Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 00:09
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 125.5 lbs
(Saturday)
3-20
終了
Hailee Dieker
One Love Grappling Arts
Won by points - 04:00
London Mendivil Undisputed South (Green Valley/Sahuarita)
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
10-22
終了
Angel Rodriguez
12stjiujitsu
Ethan Koehler Chute Boxe Academy Won by Submission - 02:55
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-19
終了
Dexter Waldrop
Inverse Jiu Jitsu
William Corrigan GD Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 00:14