Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
6-12
終了
Andrew Praskins
Mountain Tribe BJJ
Emiliano Hernandez Proving Ground MMA Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-12
終了
Zoey Powell
Gracie Barra Ahwatukee
Won by Submission - 00:59
Emily Galindo Mayko & Karen BJJ
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
4-11
終了
Kenley Workman
De Boa Jiu Jitsu Academy
Won by points - 00:27
Zyllah Workman De Boa Jiu Jitsu Academy B
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
2-15
終了
Aria Nuñez
The Eyrie BJJ
Annabelle Chase Rogue Wave BJJ Won by points - 03:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
8-14
終了
Zander Hewett
Ares Peoria
Won by points - 04:00
Etienne Lopez Ethos Martial Arts AZ
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
1-16
終了
Cassandra Segura
Ultimate Kombat Fitness
Xitlali Verduzco The Eyrie BJJ Won by Submission - 02:40
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
11-12
終了
Urijah Sanchez
The Eyrie BJJ
Won by Submission - 00:15
Jaxon Burrell One Love Grappling Arts
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
10-15
終了
Aurelius Howard
Carlos Farias BJJ
Aiden Rios Rogue Wave BJJ Won by Submission - 02:14
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 125.5 lbs
(Saturday)
9-17
終了
Trenton Nielson
Daimyo BJJ
Nolan Howard Gillette Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
5-12
終了
Eli Gloeckner
One Love Grappling Arts
Jacob Pilkington Chute Boxe Academy Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
3-10
終了
Ariana Gómez
Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Phoenix Camacho Revive Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:28
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
11-9
終了
Justin Stricker
Carlson Gracie Gilbert
Won by Submission - 01:19
Jack Sandberg Revive Jiu-Jitsu
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
6-14
終了
Kayla Sachtleben
Chute Boxe Academy
Isabel Schweda Rogue Wave BJJ Won by points - 04:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 117.0 lbs
(Saturday)
2-17
終了
Patience Tod
GD Jiu-Jitsu Academy
Leila Graham Gracie Barra Buckeye Won by Submission - 03:54
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / over 95.5 lbs
(Saturday)
12-11
終了
Wesley Kriz
12stjiujitsu
Marty Hoyt Daimyo BJJ Won by Decision - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-14
終了
Hadley Rewerts
Mountain Tribe BJJ
Tatumn Reed ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
8-9
終了
Dalton Gilitiuk
Gillette Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Jordan Diola Pallaton BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
5-10
終了
Maximus Howard
Carlos Farias BJJ
Caio Carpenter Maracaba BJJ Won by points - 03:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
1-17
終了
Ava Winningham
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Won by Decision - 04:00
SonjaRay Verbeck Gracie Barra Buckeye
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
10-17
終了
Briseis Jackson
Gracie Barra Arcadia
Won by points - 03:00
Megan Schwartz Lake Powell BJJ
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 125.5 lbs
(Saturday)
9-18
終了
Trenton Nielson
Daimyo BJJ
Nolan Howard Gillette Jiu-Jitsu Won by points - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
6-10
終了
Landon Goldthorpe
Sentosa Martial Arts
Luke Segura Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Won by points - 03:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
1-19
終了
Cara Strong
Soul Fighters Tucson
Joleesa Brandenburg The Eyrie BJJ Won by Submission - 00:27
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
11-14
終了
Vaughn Thompson
De Boa Jiu Jitsu Academy
Urijah Sanchez The Eyrie BJJ Won by Submission - 03:18
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
12-14
終了
Adam Arollo
De Boa Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:45
Oliver Twine Ares BJJ Goodyear
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-13
終了
Laylia Garcia
Mayko & Karen BJJ
Audrey Vega Gracie Barra Buckeye Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-13
終了
Sophia Aguilar
Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Brooklyn Bulgari One Love Grappling Arts Won by points - 03:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
3-15
終了
Emma Nielson
Daimyo BJJ
Won by points - 04:00
Keira Kwiatkowski MMA Lab
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 96.0 lbs
(Saturday)
5-16
終了
Kathleen Decker
North Side BJJ AZ
Ellisa Nieves Inverse Jiu Jitsu Won by Decision - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
10-18
終了
Natalya Garfio
Carlos Farias BJJ
Paityn Harris Gracie Barra Buckeye Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
6-13
終了
Alexander Saenz
Double Five Arizona
Emiliano Hernandez Proving Ground MMA Won by Submission - 02:13
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 119.0 lbs
(Saturday)
12-18
終了
Johnny Padilla
Mountain Tribe BJJ
Won by Disqualification (disqualification) - 01:55
JACOB Cleary Gracie Barra Buckeye