Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / over 153.0 lbs
(Saturday)
1-22
Färdig
Bailey Brock
Gracie Barra Avondale
Peityn Codding Proving Ground MMA Vann via diskvalificering - 02:03
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 119.0 lbs
(Saturday)
12-19
Färdig
Noah Adams
GD Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
JACOB Cleary Gracie Barra Buckeye
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 119.0 lbs
(Saturday)
8-22
Färdig
Ciciley Montoya
Chute Boxe Academy
Vann på Submission - 01:04
Marina Maestas De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 117.0 lbs
(Saturday)
2-19
Färdig
Leila Graham
Gracie Barra Buckeye
Lily Joe Fluid Martial Arts Vann på Submission - 00:23
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
4-16
Färdig
Tatumn Reed
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Vann på Submission - 00:43
Taylor Spielberg Kiko France BJJ
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 96.0 lbs
(Saturday)
5-17
Färdig
Penelope Decker
North Side BJJ AZ
Ellisa Nieves Inverse Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / over 153.0 lbs
(Saturday)
6-20
Färdig
Jayden Lopez
Gracie Barra Buckeye
Joshua Streeper 12stjiujitsu Vann på Submission - 02:38
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
2-21
Färdig
Iyla Poetter
Maracaba BJJ
Olivia Geething Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 00:28
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
3-18
Färdig
Shelby Ashton
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Vann på Submission - 01:51
Emma Nielson Daimyo BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 102.5 lbs
(Saturday)
5-20
Färdig
Alexander Brown
Carlson Gracie Gilbert
Vann på poäng - 03:00
Daniel Mckelvy Inverse Jiu Jitsu
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
10-23
Färdig
Enzo Scardua
Gracie Barra Ocotillo
JEREMIAH FUENTES Sentosa Martial Arts Vann på poäng - 04:00
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 144.0 lbs
(Saturday)
6-19
Färdig
Zachary Shniderman
Daimyo BJJ
ACE Segura Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 03:14
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 102.0 lbs
(Saturday)
8-20
Färdig
Brenna Ilano
Gracie Barra Ahwatukee
Madelyn Tu Patriot Martial Arts Academy Vann på poäng - 04:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 134.0 lbs
(Saturday)
11-18
Färdig
Immanuel Barajas
Sahuarita BJJ
Vann på poäng - 04:00
Sagan Segura Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-20
Färdig
Logan Hunt
Verde Valley BJJ
Vann på poäng - 04:00
Henry Watson GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / Grey / under 42.5 lbs
(Saturday)
5-23
Färdig
Jameson MECHTEL
Inverse Jiu Jitsu
Ezra Carmona Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 119.0 lbs
(Saturday)
12-20
Färdig
Johnny Padilla
Mountain Tribe BJJ
Vann på poäng - 04:00
Noah Adams GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
10-24
Färdig
Ethan Koehler
Chute Boxe Academy
JEREMIAH FUENTES Sentosa Martial Arts Vann på Submission - 03:32
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / Grey / under 64.5 lbs
(Saturday)
8-23
Färdig
Micah Mogush
Gracie Barra Chandler
Zander Smith Gracie Barra Avondale Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 127.5 lbs
(Saturday)
11-19
Färdig
Ryan Mata
De Boa Jiu Jitsu Academy
Isaiah Crockett Maracaba BJJ Vann via diskvalificering
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 127.5 lbs
(Saturday)
11-21
Färdig
Isaiah Crockett
Maracaba BJJ
Kyler Scott Solid Ground Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:03
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-21
Färdig
William Corrigan
GD Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Antonio Zubia Chute Boxe Academy
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 102.0 lbs
(Saturday)
8-19
Färdig
Brenna Ilano
Gracie Barra Ahwatukee
Madelyn Tu Patriot Martial Arts Academy Vann på Submission - 01:04
Kids Girls / Teen (Born 2007 - 2008) / White / under 136.0 lbs
(Saturday)
6-16
Färdig
Isabel Schweda
Rogue Wave BJJ
Vann på poäng - 04:00
Paulina Mendivil Undisputed South (Green Valley/Sahuarita)
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
12-21
Färdig
Leticia Pacheco
Sahuarita BJJ
Vann på poäng
Kirra Edwards Gracie Barra Avondale
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 125.5 lbs
(Saturday)
3-21
Färdig
Lola Morales
Gracie Arizona
Vann på poäng - 04:00
Hailee Dieker One Love Grappling Arts
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 76.0 lbs
(Saturday)
9-19
Färdig
Emmanuel Alvarez
MMA Lab
Benicio Vallejos Double Five Arizona Vann på Submission - 00:44
Kids Boys / Teen (Born 2007 - 2008) / White / over 153.0 lbs
(Saturday)
6-21
Färdig
Estevan Dominguez
The Eyrie BJJ
Vann på Submission - 01:23
Jayden Lopez Gracie Barra Buckeye
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 63.0 lbs
(Saturday)
9-22
Färdig
Gavin Brown
Patriot Martial Arts Academy
Vann på Submission - 01:35
Rene Melendez III Gracie Barra Avondale
Kids Boys / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-22
Färdig
Logan Hunt
Verde Valley BJJ
Hank Martiny Daimyo BJJ Vann på poäng - 04:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / Grey / under 89.5 lbs
(Saturday)
5-26
Färdig
Jayden Rodriguez
Gracie Barra Avondale
Vann på Submission - 02:56
Hugo Meadows Gracie Arizona
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / Grey / under 69.5 lbs
(Saturday)
12-22
Färdig
Kendyll Schutte
Refuge BJJ
Vann på Submission - 00:49
Olivia Hernandez MMA Lab