Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Blue / Master 4 (46+) / -181.5 lbs (Middle)
(Saturday)
7-17
Färdig
Bruce Frederick
Refuge BJJ
Vann på Submission - 04:17
Ronnie Luto Gracie Barra Ocotillo
Male / Blue / Master 2 (36+) / -168.0 lbs (Light)
(Saturday)
9-17
Färdig
Eric Kurz
Van Buren Jiu Jitsu
Jason Rutherford Mountain Tribe BJJ Vann på poäng - 05:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
3-14
Färdig
Juliet Henderson
Ethos Martial Arts AZ
Tatumn Reed ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Vann på Submission - 02:02
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
4-20
Färdig
Wyatt Hansen
Maracaba BJJ
Greyson Didion Fluid Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Male / Purple / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(Saturday)
12-18
Färdig
Teague Barry
GD Jiu-Jitsu Academy
Vann på Submission - 00:32
Robert Hugo Rise Combat Sports AZ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
1-22
Färdig
Jamason Stricker
Carlson Gracie Gilbert
Vann på poäng - 03:00
Dalton Gilitiuk Gillette Jiu-Jitsu
Male / Blue / Master 1 (30+) / -208.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
10-9
Färdig
Tyler Brown
Ares Peoria
Joey Chaires De Boa Jiu Jitsu Academy Vann via diskvalificering
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
4-21
Färdig
Gabriel Battaglia
Double Five Arizona
Vann på poäng - 03:00
Eli Serda Ares/Nava BJJ
Male / Blue / Master 1 (30+) / -208.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
10-11
Färdig
Joey Chaires
De Boa Jiu Jitsu Academy
Vincent Arollo 12stjiujitsu Vann på poäng
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
2-20
Färdig
Jonathan Phillips
Gracie Arizona
Vann på poäng - 03:00
Isaiah Berrelleza Ares BJJ Goodyear
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
3-19
Färdig
Luke Segura
Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Isaiah Hernandez Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:59
Male / Purple / Master 4 (46+) / -168.0 lbs (Light)
(Saturday)
10-19
Färdig
Michael Kavanaugh
Maracaba BJJ
Vann på Submission - 00:35
Russ Files Proving Ground MMA
Male / Blue / Master 4 (46+) / -208.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
12-16
Färdig
Neil MORRIS
Maracaba BJJ
Omid Rahimi Gracie Barra Ocotillo Vann på poäng - 05:00
Female / Blue / Master 3 (41+) / -175.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
9-19
Färdig
Elisabeth Aguilar
Fluid Martial Arts
Vann på poäng - 05:00
Samantha Williams GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 109.0 lbs
(Saturday)
5-23
Färdig
Emerson Mack
Ethos Martial Arts AZ
Vann på Submission - 02:52
Gael Morales Gracie Arizona
Male / Purple / Master 3 (41+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
10-17
Färdig
Jeryme Spitzer
Ares/Nava BJJ
Jimmy Watson Van Buren Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:51
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
4-22
Färdig
Danilo McBride
Gillette Jiu-Jitsu
Kolten Seago Revive Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:54
Male / Blue / Master 2 (36+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
7-14
Färdig
Albert Nikolao
Sharkside Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Alex Williams Maracaba BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
1-23
Färdig
Uriah Kroll
Maracaba BJJ
Ethan Alvarez 12stjiujitsu Vann på poäng - 03:00
Male / Purple / Adult / -168.0 lbs (Light)
(Saturday)
8-20
Färdig
Chabre Schumacher
Mountain Tribe BJJ
Gabriel Sanches Gracie Barra North Phoenix Vann på poäng - 07:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
4-23
Färdig
Finn Jones
Maracaba BJJ
Daniel Ponce ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
2-21
Färdig
Michael Sanchez
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Guy Girod Gracie Arizona Vann på poäng - 03:00
Male / Purple / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(Saturday)
12-19
Färdig
Jaden West
Ares BJJ Goodyear
Vann på Submission - 01:22
Robert Hugo Rise Combat Sports AZ
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
5-22
Färdig
Sophia Westcott
Revive Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:25
Alexia Ortiz The Eyrie BJJ
Female / Purple / Adult / -141.5 lbs (Light)
(Saturday)
8-19
Färdig
Michaela Jones
AZ Combat Sports
Vann på Submission - 01:16
Anesa Vanderlipe Ares BJJ Goodyear
Male / Purple / Adult / -208.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
11-17
Färdig
Nick Burns
Fluid Martial Arts
Luke Smith Ares/Nava BJJ Vann på poäng - 07:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / over 109.0
(Saturday)
3-24
Färdig
Cayden Harvey
Gracie Arizona
Vann på poäng - 03:00
Andrew Praskins Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
4-24
Färdig
Gunner Muñiz
Maracaba BJJ
Theo Atwell Revive Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 96.0 lbs
(Saturday)
1-25
Färdig
Kathleen Decker
Ares/Nava BJJ
Vann på poäng - 03:00
Abby Cook Maracaba BJJ
Male / Purple / Master 2 (36+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
11-20
Färdig
Luis Ruiz
DeBrazil Jiu-Jitsu Academy
George Watson GD Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 02:16
Male / Purple / Adult / -222.0 lbs (Super heavy)
(Saturday)
8-23
Färdig
Nicholas Main
Maracaba BJJ
Vann via diskvalificering
London Horn Ares Peoria
Kids Girls / Jr Teen (Born 2009 - 2010) / White / under 91.5 lbs
(Saturday)
1-28
Färdig
Myla Rich
Ethos Martial Arts AZ
Vann på Submission - 01:47
Xitlali Verduzco The Eyrie BJJ