Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 63.0 lbs
(Saturday)
1-75
Färdig
Calin Kavanaugh
Maracaba BJJ
Vann på poäng - 03:00
Lorenzo Barsch De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 100.0 lbs
(Saturday)
5-62
Färdig
Evan Hall
GD Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Benjamin Tynan Lopez Jiu-Jitsu
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Orange/Green / under 117.0 lbs
(Saturday)
Färdig
Stephen Bodyk
BlueStarr Grappling
Vann på Walkover
Jayson Ryan Soul Fighters Sierra Vista
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Yellow / under 110.5 lbs
(Saturday)
2-69
Färdig
Cory Brewer
Siege MMA
Vann på Submission - 00:56
Carter Hill Strong Heart Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 82.5 lbs
(Saturday)
1-78
Färdig
Dylan Winkler
Refuge BJJ
Vann på poäng - 03:00
Levi Lindsay GD Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / under 91.5 lbs
(Saturday)
4-72
Färdig
Jack OBrien
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Vann på Submission - 02:29
Grayson Pudleiner Ares/Nava BJJ
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Yellow / over 153.0 lbs
(Saturday)
6-60
Färdig
Raymond Aragon
The Eyrie BJJ
Vann på poäng - 04:00
Ronin Telep Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Yellow / under 100.0 lbs
(Saturday)
2-67
Färdig
Darnell Arizaga-Edmond
De Boa Jiu Jitsu Academy
Vann på domslut - 04:00
Jacob Marnelos Ares/Nava BJJ
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
5-65
Färdig
Noah Marble
Refuge BJJ
Daniel Duarte HigherGround Jiu-Jitsu Vann på Submission - 03:34
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 82.5 lbs
(Saturday)
1-79
Färdig
Dominic Barney
Vanquish Jiu Jitsu & Self Defense
Matthias Dunlap GD Jiu-Jitsu North Phoenix Vann på poäng - 03:00
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Grey / under 136.0 lbs
(Saturday)
1-81
Färdig
Jesus Lopez
UKF Gym
Brayden Herrman Gracie Barra Ocotillo Vann på Submission - 01:11
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
5-66
Färdig
Jackson Rawls
Double Five Arizona
Vann på poäng - 04:00
Marcus Finlayson Patriot Martial Arts Academy
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / under 125.5 lbs
(Saturday)
1-84
Färdig
Niko Levine
North Side BJJ AZ
Vann på poäng - 04:00
Owen Bridges De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-68
Färdig
Addison Hormor
Mountain Tribe BJJ
Kaeley Ann Mendonca Gracie Barra Ocotillo Vann på poäng - 04:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / under 117.0 lbs
(Saturday)
4-74
Färdig
Rianna Tate
Carlos Farias BJJ
Vann på poäng - 04:00
Lily Willette Ares BJJ Goodyear
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Orange/Green / under 110.5 lbs
(Saturday)
6-65
Färdig
Daniel Deeder
Maracaba BJJ
Vann på domslut - 04:00
Ethan Abraham Ares BJJ Goodyear
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / White / under 108.5 lbs
(Saturday)
5-67
Färdig
Daniel Duarte
HigherGround Jiu-Jitsu
Jackson Rawls Double Five Arizona Vann på poäng - 04:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Yellow / under 100.0 lbs
(Saturday)
2-68
Färdig
Darnell Arizaga-Edmond
De Boa Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 03:55
Jacob Marnelos Ares/Nava BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / Grey / under 82.5 lbs
(Saturday)
1-80
Färdig
Dylan Winkler
Refuge BJJ
Vann på poäng - 03:00
Matthias Dunlap GD Jiu-Jitsu North Phoenix
Kids Girls / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / over 134.0 lbs
(Saturday)
4-76
Färdig
Sophia Kerr
De Boa Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Meghan Murphy Alliance Jiu Jitsu Vail
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Yellow / under 110.5 lbs
(Saturday)
2-70
Färdig
Tyler Hamm
Fluid Martial Arts Academy
Vann på Submission - 01:50
John Duckett GD Jiu-Jitsu North Phoenix
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Grey / under 136.0 lbs
(Saturday)
1-82
Färdig
Tyler McKay
Kiko France BJJ
Vann på poäng - 04:00
Jesus Lopez UKF Gym
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Orange/Green / under 127.5 lbs
(Saturday)
6-68
Färdig
Yin Redman
Refuge BJJ
Vann på Submission - 03:12
Diego Herrera-Vendrell Strong Heart Academy
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2010 - 2011) / Yellow / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-72
Färdig
Airyka Reyes
BlueStarr Grappling
Vann på Submission - 00:21
Grace Baker Fluid Martial Arts Academy
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Yellow / under 153.0 lbs
(Saturday)
4-82
Färdig
Kai Tyler
Gracie Arizona
Fabio Tamblyn Ares BJJ Goodyear Vann på Submission - 01:51
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-71
Färdig
Luke Gile
Gracie Barra Scottsdale
Gabriel Garcia Lotus Club Fight & Fitness Vann på Submission - 00:52
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / under 125.5 lbs
(Saturday)
1-85
Färdig
Alexander LEON
Lotus Club Goodyear
Zachary Robinson De Boa Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 04:00
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Orange/Green / under 110.5 lbs
(Saturday)
6-66
Färdig
Daniel Deeder
Maracaba BJJ
Ethan Abraham Ares BJJ Goodyear Vann på Submission - 02:46
Kids Girls / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / under 83.0 lbs
(Saturday)
5-69
Färdig
Erica Normandy
Mountain Tribe BJJ
Addison Hormor Mountain Tribe BJJ Vann på poäng - 04:00
Kids Boys / Teen (Born 2004 - 2005) / Yellow / under 110.5 lbs
(Saturday)
2-71
Färdig
Cory Brewer
Siege MMA
Tyler Hamm Fluid Martial Arts Academy Vann på poäng - 04:00
Kids Boys / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / over 134.0 lbs
(Saturday)
1-88
Färdig
Kharlo Ramirez
Odyssey Martial Arts Academy
Sir Friday Lotus Club Fight & Fitness Vann på poäng - 04:00
Kids Girls / Jr Teen (Born 2006 - 2007) / Grey / under 117.0 lbs
(Saturday)
4-75
Färdig
Rianna Tate
Carlos Farias BJJ
Vann på domslut - 04:00
Lily Willette Ares BJJ Goodyear