Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
8-7
Završeno
Grier Van Tassel
Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu
Tilly Bazua The Eyrie BJJ Pobedio Završnicom - 01:36
Kids Girls / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / White / under 49.0 lbs
(Saturday)
6-3
Završeno
Allie Brasfield
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Ired Pizano Rogue Wave BJJ Pobedio Odlukom - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / White / under 55.5 lbs
(Saturday)
2-3
Završeno
Richard Flores
Siege MMA
Issa Al-Matti Siege MMA Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-8
Završeno
Santiago Urquides
Rogue Wave BJJ
Nolan Mack Ethos Martial Arts AZ Pobedio Završnicom - 01:45
Kids Boys / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / White / under 49.0 lbs
(Saturday)
4-4
Završeno
Talon Morales
Siege MMA
Michael Ayala Refuge BJJ Pobedio Završnicom - 02:52
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
7-6
Završeno
Olivia Emery
Patriot Martial Arts Academy
Skyla Osburn Ares Peoria Pobedio Završnicom - 02:34
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
8-3
Završeno
Betty Whitmer
Exodus Jiu Jitsu
Nova Presutti Maracaba BJJ Pobedio Završnicom - 02:15
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-9
Završeno
Ari DeSantis
Alliance Jiu Jitsu Vail
Beau Baldacci Refuge BJJ Pobedio Završnicom - 00:06
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
2-7
Završeno
Boston Chang
Kiko France BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Miles Roybal Mountain Tribe BJJ
Kids Girls / Kindergarten 1 (Born 2017 - 2018) / White / under 42.5 lbs
(Saturday)
3-3
Završeno
Averly Bridges
Maracaba BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Awbrey Espinoza Siege MMA
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
4-6
Završeno
Autumn Reed
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Pobedio Završnicom - 00:14
Grey Gaspar Rogue Wave BJJ
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
7-3
Završeno
Aunica Simonton
Gracie Barra Flagstaff
Pobeda po poenima - 03:00
Elissa Reyes Sahuarita BJJ
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
8-8
Završeno
Vivienne Nathan
North Side BJJ AZ
Pobedio Završnicom - 00:55
Leiah Cabe Sardinha Brazilian Jiu Jitsu
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
3-7
Završeno
Harper Smith
Patriot Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 00:44
Maleia Easterwood Gracie Barra Peoria
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-9
Završeno
Kyren Williams
Carlos Farias BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Julian Brooks Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-11
Završeno
Mateo Esquer
Siege MMA
Pobedio Završnicom - 00:45
Michael Alvarado Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
2-8
Završeno
Sulaiman Nemr
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 02:42
Vincent Sheridan Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
8-6
Završeno
Livia Wain
Exodus Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Ellie Painter Revive Jiu-Jitsu
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
7-8
Završeno
Aria Nuñez
The Eyrie BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Temperance Waters Chute Boxe Academy
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-10
Završeno
Eli Beltran
12stjiujitsu
Pobedio Završnicom - 03:00
Konnor Graham AZ Combat Sports
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
3-8
Završeno
Riley Glassman
Alliance Scottsdale
Pobeda po poenima - 03:00
Clover Hermance Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-10
Završeno
Cyrus Hill
One Love Grappling Arts
Pobedio Završnicom - 02:15
Weston Bridges Maracaba BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 77.5 lbs
(Saturday)
8-10
Završeno
Alexander Westcott
Revive Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Corbin Tischler Mountain Tribe BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
2-10
Završeno
Joshua Olson
Siege MMA
Roman Grajeda The Eyrie BJJ Pobedio Završnicom - 00:30
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
3-10
Završeno
Phoenix Camacho
Revive Jiu-Jitsu
PHOENIX TING Gracie Barra Ocotillo Pobedio Završnicom - 02:19
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
4-8
Završeno
Autumn Reed
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Pobedio Završnicom - 00:34
Giuliana Sarabia UFC GYM EL PASO Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
7-7
Završeno
Emmalyn Nguyen
Ares BJJ Goodyear
Pobeda po poenima - 03:00
Skyla Osburn Ares Peoria
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
1-13
Završeno
Nolan Mack
Ethos Martial Arts AZ
Evan Eldredge Maracaba BJJ Pobedio Odlukom - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2013 - 2014) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
4-11
Završeno
Cash Williams
Rogue Wave BJJ
Luis Grajeda The Eyrie BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
6-9
Završeno
Bennett Miranda
Solid Ground Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Odlukom - 03:00
Lucas Jenkins Exodus Jiu Jitsu
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2015 - 2016) / White / under 71.0 lbs
(Saturday)
8-9
Završeno
Tilly Bazua
The Eyrie BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Vivienne Nathan North Side BJJ AZ
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2011 - 2012) / White / under 76.5 lbs
(Saturday)
7-11
Završeno
Maddie Barry
Ares Peoria
Annabelle Chase Rogue Wave BJJ Pobedio Završnicom - 00:41