Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(Saturday)
3-60
Gotowy
Tristan Carrera
Gillette Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Travis Delaney GD Jiu-Jitsu Academy
Male / White / Adult / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
6-22
Gotowy
Devin Hendrix
Ares BJJ Goodyear
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Edwin Guzman Odyssey Martial Arts Academy
Male / White / Adult / -222.0 lbs (Super heavy)
(Saturday)
5-61
Gotowy
Marcos Ornelas Jr
Gracie Barra Queen Creek
Josh M Sharkside Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(Saturday)
3-61
Gotowy
Keonte Mckinnie
The Eyrie BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Zane King Van Buren Jiu Jitsu
Female / White / Adult / -163.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
4-57
Gotowy
Olivia Gravengaard
GD Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Skyla Ting Kioto Southwest
Male / White / Adult / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
6-23
Gotowy
Jose Olivarez
The Agora BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Williams MMA Lab
Male / White / Adult / -208.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
1-56
Gotowy
Christian Garcia
Ucelo Martial Arts Glendale
Matt Scroggin RedHawk Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -208.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
1-57
Gotowy
Michael Heckmann
North Side BJJ AZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Connor Linko Daimyo BJJ
Female / White / Master 1 (30+) / -163.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
5-64
Gotowy
Priscilla Blum
The Eyrie BJJ
Vicki Aldaco Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Adult / -168.0 lbs (Light)
(Saturday)
2-59
Gotowy
Jared Dobbels
MMA Lab
Braxton Michael Double Five Arizona Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Male / White / Master 1 (30+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
4-64
Gotowy
Clayton Graham
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Joel Farmer Gracie Barra Queen Creek Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Male / White / Adult / -181.5 lbs (Middle)
(Saturday)
3-62
Gotowy
Arthur Peganyee
Ethos Martial Arts AZ
Wygrana na punkty - 05:00
Tristan Carrera Gillette Jiu-Jitsu
Male / White / Master 1 (30+) / -154.5 lbs (Feather)
(Saturday)
6-26
Gotowy
Samoun Ream
White 2 Black | BJJ Academy
Drew Granato Black Flag Submission Co Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Female / White / Master 1 (30+) / -163.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
5-65
Gotowy
Tamar Barker
De Boa Jiu Jitsu Academy
Linda Aguilar The Eyrie BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Saturday)
1-59
Gotowy
Nick Nation
Ares/Nava BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Robert McGavin Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy
Male / White / Master 1 (30+) / -181.5 lbs (Middle)
(Saturday)
2-61
Gotowy
Aaron Eckard
AZ Combat Sports
Kyle Dillingham Revive Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Female / White / Master 1 (30+) / -152.5 lbs (Middle)
(Saturday)
3-65
Gotowy
Estefania Spradlin
Carlos Farias BJJ
Theresa Bustamante MMA Lab Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Female / White / Adult / +175.0 lbs (Super heavy)
(Saturday)
4-61
Gotowy
Dominique Gonzalez
Always Forward Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Jacqueline Amadril Hydra Jiu Jitsu
Male / White / Adult / -222.0 lbs (Super heavy)
(Saturday)
5-62
Gotowy
Devin Ferrari
AZ Combat Sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Josh M Sharkside Brazilian Jiu-Jitsu
Male / White / Adult / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
6-24
Gotowy
Vincent Tallabas
The Lab Scottsdale
Wygrana na punkty - 05:00
Devin Hendrix Ares BJJ Goodyear
Female / White / Master 1 (30+) / -152.5 lbs (Middle)
(Saturday)
3-64
Gotowy
Kristen Abrams
Pallaton BJJ
Sara Ullenbruch-Zarezadeh Dark Matter Jiu Jitsu/Ares BJJ Tempe Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Master 1 (30+) / -168.0 lbs (Light)
(Saturday)
1-60
Gotowy
Alexis Chicuate
Odyssey Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Shon Do Refuge BJJ
Male / White / Master 1 (30+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
6-27
Gotowy
Andrew Acosta
Double Five Arizona
Wygrana na punkty - 05:00
Miguel Morell De Boa Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -168.0 lbs (Light)
(Saturday)
2-60
Gotowy
Justin Perkins
MMA Lab
Braxton Michael Double Five Arizona Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Male / White / Master 1 (30+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
4-62
Gotowy
Chris Lorentz
Infinite bjj and mma
Wygrana na punkty - 05:00
Emmanuel Menchaca Brick House Bjj/ Carlson Gracie Team
Female / White / Master 1 (30+) / -163.5 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
5-66
Gotowy
Vicki Aldaco
Ric Centron Brazilian Jiu Jitsu
Krystel Arboleda Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Male / White / Master 1 (30+) / -181.5 lbs (Middle)
(Saturday)
2-63
Gotowy
Anthony Miller
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Tyler Carbone Fight Ready Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Male / White / Master 1 (30+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
4-63
Gotowy
Fernando Juarez
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission)
Carlton Gregg Universal MMA LLC
Male / White / Adult / -208.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
1-58
Gotowy
Matt Scroggin
RedHawk Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Heckmann North Side BJJ AZ
Male / White / Master 1 (30+) / -195.0 lbs (Medium heavy)
(Saturday)
6-28
Gotowy
Darren Welsh
Gracie Barra Avondale
Jacob Dodge ARES EAST MESA BJJ ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Male / White / Master 1 (30+) / -208.0 lbs (Heavy)
(Saturday)
5-68
Gotowy
Boudreau King
Rogue Wave BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Alfredo Catolico Double Five Arizona
Male / White / Master 1 (30+) / +222.0 lbs (Ultra heavy)
(Saturday)
4-66
Gotowy
Joel Farmer
Gracie Barra Queen Creek
Corey Combs Greywolf Ares Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18