Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
3-31
Finished
Kaiden Edwards
One Love Grappling Arts
Won by points - 03:00
Leo Mendoza Solid Ground Brazilian Jiu Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
2-24
Finished
Benjamin Ponce
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Won by Submission - 01:35
Beckett Hotchkiss Kiko France BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
1-22
Finished
Maddox Harn
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Blake Gilitiuk Gillette Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:53
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 63.5 lbs
(Saturday)
4-33
Finished
Angel Soto
Sentosa Martial Arts
Jorge Monge One Love Grappling Arts Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
5-28
Finished
Zoey Kennedy
Lotus Club Fight & Fitness
Kenley Workman De Boa Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
2-25
Finished
Evan Wienecke
MMA Lab
Won by points - 03:00
Torrance Stravitz Mayko & Karen BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
1-23
Finished
Maddix Torres
De Boa Jiu Jitsu Academy
Cohen Holland Ares Peoria Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 63.5 lbs
(Saturday)
4-31
Finished
Ashlyn Habeeb
Carlos Farias BJJ
Natalie Goslin Mako BJJ Won by Submission - 01:53
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
3-32
Finished
Toretto Garcia
De Boa Jiu Jitsu Academy
Gavin Fry Fluid Martial Arts Won by Submission - 00:46
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
3-33
Finished
Andrew Marcum
Carlos Farias BJJ
Won by Submission - 00:28
Nhicolias Walker Mayko & Karen BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2014 - 2015) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
5-26
Finished
Jack Keene
Ares BJJ Goodyear
Benjamin Olson Siege MMA Won by Submission - 02:49
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 63.5 lbs
(Saturday)
4-34
Finished
Riddik Martinez
Undisputed South (Green Valley/Sahuarita)
Won by points - 03:00
Ethan Orona Gillette Jiu-Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
3-34
Finished
Kaiden Edwards
One Love Grappling Arts
Gavin Fry Fluid Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
1-24
Finished
Dylan Andersen
Gillette Jiu-Jitsu
Keegan Cavello Sentosa Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
4-36
Finished
Jack Best
Sahuarita BJJ
Won by points - 03:00
Carter Bartlett Lotus Club Fight & Fitness
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
5-31
Finished
Benjamin Ponce
Gracie Arizona
Donato Zinni Gracie Barra Ocotillo Won by Submission - 00:54
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / over 95.5 lbs
(Saturday)
3-36
Finished
Blair Hotchkiss
Kiko France BJJ
Khloe Colorado Gracie Barra Ocotillo Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
5-29
Finished
Hannah Ratkovic
Refuge BJJ
Kenley Workman De Boa Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 01:17
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
4-37
Finished
Finnley Stumpp
Strong Heart Academy
Ender Toth Gracie Arizona Won by Submission - 01:37
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 89.5 lbs
(Saturday)
1-25
Finished
Cohen Holland
Ares Peoria
Keegan Cavello Sentosa Martial Arts Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
5-30
Finished
Carlos Bellorin
Roots BJJ & Fitness
Won by points - 03:00
Titus Rodarte Ethos Martial Arts AZ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
2-26
Finished
Benjamin Ponce
ARES EAST MESA BJJ ACADEMY
Won by Submission - 01:20
Evan Wienecke MMA Lab
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 63.5 lbs
(Saturday)
4-35
Finished
Jorge Monge
One Love Grappling Arts
Riddik Martinez Undisputed South (Green Valley/Sahuarita) Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 83.0 lbs
(Saturday)
3-39
Finished
Abigail Davis
Carlos Farias BJJ
Joanna Hernandez One Love Grappling Arts Won by Decision - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
2-27
Finished
Paislee Hooper
Refuge BJJ
Won by Submission - 01:21
Sophia Roman Sentosa Martial Arts
Kids Girls / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 109.0 lbs
(Saturday)
1-27
Finished
Scarlett Shapley
Lotus Club Fight & Fitness
Won by points - 03:00
Fiona Keene Ares BJJ Goodyear
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 89.0 lbs
(Saturday)
5-33
Finished
Jacob Cohen
Alliance Scottsdale
Donato Zinni Gracie Barra Ocotillo Won by Submission - 00:51
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
4-38
Finished
Jack Best
Sahuarita BJJ
Won by Submission - 00:51
Colten Farina De Boa Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
3-35
Finished
Gavin Fry
Fluid Martial Arts
Won by Submission - 00:43
Andrew Marcum Carlos Farias BJJ
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 96.0 lbs
(Saturday)
2-29
Finished
Jace Cook
Carlos Farias BJJ
Won by Submission
Miles Robinson Gracie Arizona
Kids Boys / Pre Teen 2 (Born 2010 - 2011) / White / under 70.0 lbs
(Saturday)
4-39
Finished
Jaiden Rivera
Solid Ground Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Matt Kremer MMA Lab
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2012 - 2013) / White / over 95.5 lbs
(Saturday)
5-35
Finished
Javan Barraclough
Chute Boxe Academy
Won by Submission - 00:29
Ezio Guitard Daimyo BJJ