Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
4-7
انتهى
Jett Peterson
Maracaba BJJ
Beau Van Lohn Refuge BJJ Won by Decision
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 45.0 lbs
(Saturday)
2-5
انتهى
Hugo Delgado
Odyssey Martial Arts Academy
Conway Lynch Siege MMA Won by Submission - 00:31
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
4-8
انتهى
Emmett Middaugh
Maracaba BJJ B
Christian Hawkins Daimyo BJJ Won by points - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-7
انتهى
Eva DaCunha
Rōnin Kombat Club
Won by points - 03:00
Claire Winningham Carlos Farias BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
5-8
انتهى
Mateo Esquer
Siege MMA
Won by points - 03:00
Nolan Mack Ethos Martial Arts AZ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-7
انتهى
Graysen Formicola
Daimyo BJJ
Won by Submission - 00:46
Giovanni Carbajal Kiko France BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
5-9
انتهى
Charlie Masotto
Patriot Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Elijah Odom Refuge BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-10
انتهى
Luca Torano
Refuge BJJ
Greyson Corvin GD Jiu-Jitsu Academy Won by points - 03:00
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
2-7
انتهى
Valeria Ferrari
Odyssey Martial Arts Academy
Won by Submission - 00:21
Isabella Sieben Refuge BJJ
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
4-9
انتهى
Jensen Watchman
Gracie Barra Flagstaff
Won by Submission - 02:05
Matteo Pagnussat Maracaba BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
2-10
انتهى
Zander Rogers
Patriot Martial Arts Academy
Won by Submission - 01:13
Joseph Kim Ethos Martial Arts AZ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
1-9
انتهى
River Westerman
M1 Combat Academy
Reese King Rogue Wave BJJ Won by points - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
4-10
انتهى
Jacob Johnson
Gillette Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:35
Joaquin Bohorquez 12stjiujitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
5-10
انتهى
Oliver Masotto
Patriot Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Mateo Esquer Siege MMA
Kids Girls / Kindergarten 2 (Born 2016- 2017) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
2-8
انتهى
Adeliah Espejo Betancourt
Odyssey Martial Arts Academy
Valeria Ferrari Odyssey Martial Arts Academy Won by Submission - 01:25
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
4-11
انتهى
Michael Astorga
Gillette Jiu-Jitsu
Jett Barron Maracaba BJJ B Won by Submission - 02:48
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
5-12
انتهى
Zane Riley
MMA Lab
Won by points - 03:00
Richard Palmer Fluid Martial Arts Academy
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
1-10
انتهى
Charlie Williamson
Patriot Martial Arts Academy
Clayton Azuri Ethos Martial Arts AZ Won by points - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-11
انتهى
Joe Flin
M1 Combat Academy
Beau Schneider Ethos Martial Arts AZ Won by points - 03:00
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
2-12
انتهى
Rowan Gill
Daimyo BJJ
Zander Rogers Patriot Martial Arts Academy Won by Submission - 01:06
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
4-12
انتهى
Beau Van Lohn
Refuge BJJ
Christian Hawkins Daimyo BJJ Won by points - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 64.5 lbs
(Saturday)
1-8
انتهى
Gavin Clark
Daimyo BJJ
Graysen Formicola Daimyo BJJ Won by Decision - 02:58
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 56.5 lbs
(Saturday)
5-11
انتهى
Charlie Masotto
Patriot Martial Arts Academy
Oliver Masotto Patriot Martial Arts Academy Won by Decision - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-13
انتهى
Greyson Corvin
GD Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Luke Eshoo Double Five Arizona
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 82.5 lbs
(Saturday)
2-14
انتهى
Milan Becerra
Refuge BJJ
Henry Stewart Marcio Andre Jiu-Jitsu Academy Won by points - 03:00
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 51.5 lbs
(Saturday)
4-13
انتهى
Jensen Watchman
Gracie Barra Flagstaff
Jacob Johnson Gillette Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:38
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 63.0 lbs
(Saturday)
5-14
انتهى
Zane Riley
MMA Lab
Cole Disney Refuge BJJ Won by Submission - 00:48
Kids Boys / Kindergarten 2 (Born 2016 - 2017) / White / under 58.0 lbs
(Saturday)
3-14
انتهى
Roman Martell
Ares Peoria
Won by points - 03:00
Ryan Benedict Kiko France BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
1-11
انتهى
Jack Sandberg
Revive Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Reese King Rogue Wave BJJ
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 76.0 lbs
(Saturday)
2-13
انتهى
Cash Magallon
Double Five Arizona
Zander Rogers Patriot Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Kids Girls / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
5-16
انتهى
Ellie Painter
Revive Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:43
Maci Macias Hydra Jiu Jitsu
Kids Boys / Pre Teen 1 (Born 2014 - 2015) / White / under 69.5 lbs
(Saturday)
1-12
انتهى
Clayton Azuri
Ethos Martial Arts AZ
Won by Decision - 00:28
Landyn Barnett Hydra Jiu Jitsu